Neohodnoceno

German Medico YK-11 90 kapslí

German Medico YK-11 je doplněk SARM (Selective Androgen Receptor Modulator), který si rychle získává na popularitě v kulturistické a atletické komunitě. Tento převratný doplněk byl původně vyvinut pro zvýšení svalové síly a hmoty u pacientů trpících úbytkem svalů souvisejícím s věkem nebo jinými svalovými chorobami. Sportovci a kulturisté však od té doby objevili schopnost tohoto doplňku podporovat růst svalů a zároveň odbourávat tuk.

Skladem
Kód: 2371
Značka: German Medico
1 920 Kč –20 % 1 520 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
GERMAN MEDICO YK 11
1 920 Kč –20 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

German Medico YK-11 je doplněk SARM (Selective Androgen Receptor Modulator), který si rychle získává na popularitě v kulturistické a atletické komunitě. Tento převratný doplněk byl původně vyvinut pro zvýšení svalové síly a hmoty u pacientů trpících úbytkem svalů souvisejícím s věkem nebo jinými svalovými chorobami. Sportovci a kulturisté však od té doby objevili schopnost tohoto doplňku podporovat růst svalů a zároveň odbourávat tuk. Aktivací růstového hormonu IGF-1 je YK-11 mimořádně účinný pro jedince, kteří chtějí budovat svalovou hmotu a zároveň zhubnout.

Další klíčovou výhodou YK-11 je jeho schopnost zvyšovat pevnost kostí a podporovat produkci testosteronu. Je však důležité si uvědomit, že nadměrná konzumace YK-11 může mít za následek nežádoucí vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, akné a změny nálad. Každé tělo reaguje na SARM jinak a před přidáním tohoto doplňku do svého režimu je nejlepší poradit se s lékařem. Celkově je German Medico YK-11 výkonným a účinným doplňkem pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj výkon a zlepšit svou postavu.

Závěrem lze říci, že German Medico YK-11 je nový a inovativní doplněk SARM, který si získal významnou trakci v atletické a kulturistické komunitě. Tento doplněk nabízí jedinečnou kombinaci vlastností pro budování svalů a odbourávání tuků, takže je ideální volbou pro jednotlivce, kteří chtějí zlepšit svou postavu. Navíc bylo prokázáno, že YK-11 zvyšuje pevnost kostí a produkci testosteronu. Je však důležité dbát opatrnosti při užívání tohoto doplňku a poradit se s lékařem, abyste se vyhnuli jakýmkoli nežádoucím vedlejším účinkům. Celkově vzato je German Medico YK-11 vynikajícím doplňkem pro ty, kteří chtějí posunout svůj fyzický výkon na další úroveň.

Výhody YK-11
Inhibuje myostatin: Zvyšuje potenciál růstu svalů
Posiluje svalová vlákna: Zlepšuje svalovou sílu a odolnost
Zvyšuje výkon: Zlepšuje fyzický a sportovní výkon
Zvyšuje růst a definici svalů: Podporuje čistou svalovou hmotu a definici
Podporuje spalování tuků: Pomáhá při odbourávání a spalování tuků
Budování svalů: Zvyšuje velikost a hmotu svalů
Zvyšuje pevnost kostí: Zlepšuje hustotu a pevnost kostí
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávkování pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

YK-11 Ingredience

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 90 porcí
Balení: 90 kapslí

YK-11: 8 mg
Methylester kyseliny (17,20E)-17,20-[(1-methoxyethyliden)bis-(oxy)]-3-oxo-19-norpregna-4,20-dien-21-karboxylové
*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním
Další přísady: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí), stearát hořečnatý.

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu