7 hodnocení

German Medico Ibutamoren 60 kapslí

Doplněk Ibutamoren MK-677 60caps od GERMAN MEDICO je účinný nástroj pro zvýšení svalového růstu. Tento doplněk je také dostupný ve větším balení 90 kapslí a je optimální volbou pro kulturisty a fitness nadšence, kteří chtějí podpořit růst svalů.

Skladem
Kód: 2389
Značka: German Medico
1 900 Kč –13 % 1 645 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
ibutamoren mk 677 90 capsule 30 mg
Akce
1 900 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Doplněk Ibutamoren MK-677 60caps od GERMAN MEDICO je účinný nástroj pro zvýšení svalového růstu. Tento doplněk je také dostupný ve větším balení 90 kapslí a je optimální volbou pro kulturisty a fitness nadšence, kteří chtějí podpořit růst svalů.

Ibutamoren, také známý jako MK-677, je sekretagog růstového hormonu široce používaný k podpoře růstu svalů. Funguje tak, že zvyšuje hladiny růstového hormonu GH a IGF-1 v těle, což vede k maximálnímu růstu svalů. Je také známý pro svou schopnost zvýšit hustotu kostí a snížit tělesný tuk. Ibutamoren MK-677 působí tak, že zvyšuje hladiny růstového hormonu (GH) a inzulinu podobného růstového faktoru (IGF-1), obou klíčových hormonů pro růst svalů. Toto zvýšení podporuje syntézu bílkovin v těle, čímž podporuje růst svalů.

Ibutamoren MK-677 60 kapslí Výhody
Posiluje vitalitu a vitalitu
Zlepšuje kvalitu spánku
Zvyšuje hladinu hormonu HGH
Podporuje rychlý vývoj svalů
Zrychluje rychlost zotavení
Snižuje koncentraci kortizolu
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávky pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Ibutamoren MK-677 60 kapslí Ingredience

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 60 porcí
Balení: 60 kapslí

MK-677: 30 mg
(R)-1°-(2-methylalanyl-O-benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro(indol-3,4'-piperidin]
Další ingredience: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí), stearát hořečnatý

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu