Neohodnoceno

German Medico Cycle Shield 90 caps

GERMAN MEDICO’s Cycle Shield je speciálně vytvořen tak, aby pomohl vašemu tělu při používání anabolických steroidů nebo jiných látek zvyšujících výkon, obsahuje přísady pečlivě vybrané tak, aby chránily vaše tělo před nepříznivými účinky hormonálních výkyvů a toxicity.

Skladem
Kód: 2344
Značka: German Medico
1 650 Kč –18 % 1 350 Kč
Kategorie: PCT
Hmotnost: 0.1 kg
GERMAN MEDICO Cycle Shield
1 650 Kč –18 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

GERMAN MEDICO’s Cycle Shield je speciálně vytvořen tak, aby pomohl vašemu tělu při používání anabolických steroidů nebo jiných látek zvyšujících výkon, obsahuje přísady pečlivě vybrané tak, aby chránily vaše tělo před nepříznivými účinky hormonálních výkyvů a toxicity.

Klíčovou složkou Cycle Shield je extrakt z ostropestřce mariánského, osvědčená bylina známá pro své detoxikační vlastnosti jater. Pomáhá udržovat zdraví jater a předchází potenciálnímu poškození způsobenému anabolickými steroidy nebo jinými látkami, které mohou poškodit játra. Kromě toho obsahuje Cycle Shield N-acetylcystein (NAC), silný antioxidant, o kterém je známo, že zmírňuje oxidační stres a chrání jaterní buňky před poškozením. Obsahuje také kyselinu alfa-lipoovou (ALA), další antioxidant, který podporuje regeneraci jaterních buněk.

German Medico’s Cycle Shield je životně důležitý doplněk On-Cycle, zaměřený na ochranu vašeho těla během intenzivního cyklu. Jeho jedinečné složení s klíčovými složkami pro podporu funkce jater, posílení imunitního systému a snížení oxidačního stresu vám umožňuje cvičit s jistotou a zároveň se soustředit na dosažení špičkových výsledků. Zabezpečte zdraví svého těla tím, že si během svého režimu On-Cycle zvolíte jako svého spojence German Medico's Cycle Shield!

Výhody Cyklistického štítu
Všestranná ochrana a pomoc během režimu Prohormone, Steroid nebo Hardcore
Extrakt z ostropestřce mariánského pro posílení zdraví jater a ochranu před poškozením jater
N-acetylcystein (NAC) a kyselina alfa-lipoová (ALA) jako silné antioxidanty pro ochranu jaterních buněk
Saw Palmetto pro inhibici 5-a-reduktázy a snížení hladiny DHT
Uživatelsky přívětivý formát kapslí pro snadnou konzumaci

Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 3 kapsle denně s 250 ml vody. Vyšší dávky pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nenese odpovědnost za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Ingredience Cycle Shield

Velikost porce: 3 kapsle
Počet porcí na nádobu: 30 porcí
Nádoba: 90 tobolek

Extrakt z ostropestřce mariánského: 500 mg*
N-acetyl-cystein (NAC): 400 mg*
Květ hlohu: 300 mg*
a extrakt z listů (min. 1,8 % vitexinu)
Saw Pelmetto: 200 mg*
Koenzym (COQ10): 100 mg*
Celerový extrakt 4:1: 75 mg*
Extrakt z hroznových jader: 75 mg*
Další ingredience: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí maso), stearát hořečnatý

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu