Neohodnoceno

Dynamite Supplements Rad 140 60 caps

RAD 140 patří do třídy selektivních modulátorů od společnosti Dynamite Supplements. Je určen především pro výkonově orientované sportovce a kulturisty, kteří hledají prostředek pro zvýšení výkonnosti a síly během intenzivních tréninků. Díky svým účinkům je také vhodnou alternativou substituční terapie. Je klinicky prokázáno, že RAD 140 reaguje s hormonálními receptory ve tkáních stejným způsobem jako TST, ale s větším anabolickým efektem.

Skladem
Kód: 76367
1 300 Kč –13 % 1 120 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Dynamite Supplements Rad 140 60 caps
1 300 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dynamite Supplements Rad 140

RAD 140 patří do třídy selektivních modulátorů od společnosti Dynamite Supplements. Je určen především pro výkonově orientované sportovce a kulturisty, kteří hledají prostředek pro zvýšení výkonnosti a síly během intenzivních tréninků. Díky svým účinkům je také vhodnou alternativou substituční terapie. Je klinicky prokázáno, že RAD 140 reaguje s hormonálními receptory ve tkáních stejným způsobem jako TST, ale s větším anabolickým efektem. Výsledkem je větší růst svalů a méně vedlejších účinků. Balení obsahuje 60 kapslí, které při doporučeném dávkování vystačí na dva měsíce. Jedna kapsle denně se zapije sklenicí vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Doporučujeme v rámci prevence nasadit produkt HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Po prohormonovém cyklu nebo cyklu některých S.A.R.M.S. se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu. Výhody produktu: buduje svalovou hmotu a podporuje vytrvalost poskytuje vyšší anabolický efekt než testosteron snižuje vedlejší účinky testosteronu urychluje regeneraci svalů po tréninku nepodporuje hromadění vody ve svalové tkáni nemá vedlejší účinky Pro koho je určen: osoby s nízkou hladinou testosteronu (zdravotní důvody, užívání anabolických apod.) kulturisté, kteří se snaží o přemostění steroidních cyklů osoby náchylné ke vzniku gynekomastie (zduření prsou)

Upozornění: Prodej S.A.R.M.S látek a prohormonů slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Všechny informace uvedené na tomto webu jsou převzaty od výrobců a od vědeckých studií a nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití. Pokud se přesto rozhodnete užívat tyto produkty, konzultujte to se svým lékařem. V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami. Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo její optimální zdraví (platí zejména u vícesložkových produktů). Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin. Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu