Neohodnoceno

Dynamite Supplements Ostarine 90 caps

Výrobce sportovních doplňků Dynamite Supplements má nyní v nabídce různé vysoce kvalitní přípravky SARM. Mezi nimi naleznete i Ostarine (Mk-2866), který je známý zejména díky vytváření tvrdé, vypučené svalové hmoty, enormnímu úbytku tělesného tuku, výrazně zvýšené síle a vytrvalosti, jakož i zlepšení regenerace po tréninku. Doplněk SARM Dynamite Supplements Ostarine podporuje především zdraví a regeneraci svalové tkáně a kloubů.

Skladem
Kód: 76372
1 300 Kč –13 % 1 120 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Dynamite Supplements Ostarine 90 caps
1 300 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dynamite Supplements Ostarine

Výrobce sportovních doplňků Dynamite Supplements má nyní v nabídce různé vysoce kvalitní přípravky SARM. Mezi nimi naleznete i Ostarine (Mk-2866), který je známý zejména díky vytváření tvrdé, vypučené svalové hmoty, enormnímu úbytku tělesného tuku, výrazně zvýšené síle a vytrvalosti, jakož i zlepšení regenerace po tréninku. Doplněk SARM Dynamite Supplements Ostarine podporuje především zdraví a regeneraci svalové tkáně a kloubů. Protože je Ostarine vysoce anabolický, můžete si užívat rychlých a pevných svalových přírůstků. Stále byste však měli upravit stravu a tréninkové návyky, neboť nic nepřichází z ničeho. SARMs je zkratka pro selektivní modulátory androgenových receptorů. Mk-2866 (Ostarine) se váže na proteiny (androgenové receptory) v těle a působí pouze tam. To znamená, že SARM nemají žádný vliv na vaši hormonální rovnováhu, a proto se u vás neobjeví žádné nebo téměř žádné vedlejší účinky. Gynekomastie, změny nálady nebo vypadávání vlasů proto nejsou problémem. Na druhé straně se můžete těšit na masivní snížení tělesného tuku – iv problémových partiích – a také na bestiální hromadění svalové hmoty. Zde je třeba zdůraznit zejména definici a vaskularitu. Stručný přehled výhod Dynamite Supplements Ostarine 90 kapslí : Vysoce kvalitní doplněk SARM Doplněk ostarinu Mk-2866 v nejvyšším dávkování masivní hromadění vyduté svalové hmoty Vylepšená síla a vytrvalost rychlejší zotavení po tréninku větší vaskularitu

Navrhované použití: Výrobce doporučuje: 1 kapsle denně. Doporučená délka cyklu 8 až 12 týdnů. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Dynamite Supplements Ostarine 90 kapslí složení a informace o výživové hodnotě: Velikost dávky: 1 kapsle Počet dávek v balení: 90 dávek Balení: 90 kapslí Mk-2866 (Ostarine): 10 mg další složky: želatina, Reismehl, magnesium-stearát, FD 1, FD & C Rot 40 *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu