4 hodnocení

Dynamite Supplements Mk 677 60 caps

S produktem MK-677 má výrobce Dynamite Supplements v nabídce skutečně kvalitní přípravek Ibutamoren, který obsahuje 10 mg účinné látky v jedné kapsli. To masivně zlepšuje budování svalů a stimuluje chuť k jídlu, takže zejména siloví sportovci a kulturisté rádi padají zpět na Ibutamoren během hromadné fáze. Přípravek lze kombinovat (stohovat) is jinými SARMY. Za prvé, Mk-677 je sekretagog GH (sekretagog růstového hormonu), který pozitivně ovlivňuje (zvyšuje) hladiny růstového hormonu a IGF-1.

Skladem
Kód: 76371
1 300 Kč –13 % 1 120 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Dynamite Supplements Mk 677 60 caps
1 300 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dynamite Supplements 60 caps Mk 677

S produktem MK-677 má výrobce Dynamite Supplements v nabídce skutečně kvalitní přípravek Ibutamoren, který obsahuje 10 mg účinné látky v jedné kapsli. To masivně zlepšuje budování svalů a stimuluje chuť k jídlu, takže zejména siloví sportovci a kulturisté rádi padají zpět na Ibutamoren během hromadné fáze. Přípravek lze kombinovat (stohovat) is jinými SARMY. Za prvé, Mk-677 je sekretagog GH (sekretagog růstového hormonu), který pozitivně ovlivňuje (zvyšuje) hladiny růstového hormonu a IGF-1. Zároveň se však nezvyšuje hladina kortizolu, což znamená, že pocítíte větší sebevědomí. Kortizol je ve skutečnosti stresový hormon, který může současně snižovat budování svalů. Ibutamoren na druhé straně masivně zvyšuje růst tvrdé svalové hmoty a také zvyšuje hustotu kostí. MK-677 zároveň napodobuje stimulační účinek hormonu ghrelin, který také zvyšuje chuť k jídlu. Díky tomu jsou doplňky Ibutamorenu ideální pro hromadné budování. Zároveň se můžete těšit na obrovské přírůstky síly. Abyste zabránili zadržování vody, měli byste tomu přizpůsobit stravu. Stručný přehled výhod Dynamite Supplements Mk 677 60 kapslí: Nejkvalitnější lbutamoren MK-677 Urychluje budování pevné a tvrdé svalové hmoty zvyšuje sebevědomí Zvyšuje chuť k jídlu - ideální pro hromadné budování lze kombinovat s jinými SARMs Zvyšuje svalovou hmotu a hustotu

Navrhované použití: Výrobce doporučuje: 1 kapsle dvakrát denně. Maximálně 4 týdny současně. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Dynamite Supplements Mk-677 10 mg Složení a informace o výživové hodnotě: Velikost dávky: 1 kapsle Počet dávek v balení: 60 dávek Balení: 60 kapslí MK-677 (Ibutamoren): 10 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu