Neohodnoceno

Dynamite Supplements Lgd 4033 60 caps

Výrobce sportovních a hardcore doplňků Dynamite Supplements má ve svém sortimentu i několik mimořádně účinných přípravků SARM. S produktem Dynamite Supplements LGD 4033 získáte SARM Ligandrol v dávce 7 mg na tobolku. LGD-4033 je oblíbený zejména u kulturistů a silových sportovců, kteří chtějí rychle nabrat velké množství tvrdé, vypučené svalové hmoty. Kromě toho je známo, že anabolický SARM účinně redukuje tělesný tuk i ve složitých oblastech, jako je hýždě, nohy, břicho nebo boky, a dodává spoustu energie. SARM - selektivní modulátor androgenových receptorů - byl původně navržen ke snížení ztráty kostí a svalů.

Skladem
Kód: 76370
1 300 Kč –13 % 1 120 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Dynamite Supplements Lgd 4033 60 caps
1 300 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dynamite Supplements LGD 4033

Výrobce sportovních a hardcore doplňků Dynamite Supplements má ve svém sortimentu i několik mimořádně účinných přípravků SARM. S produktem Dynamite Supplements LGD 4033 získáte SARM Ligandrol v dávce 7 mg na tobolku. LGD-4033 je oblíbený zejména u kulturistů a silových sportovců, kteří chtějí rychle nabrat velké množství tvrdé, vypučené svalové hmoty. Kromě toho je známo, že anabolický SARM účinně redukuje tělesný tuk i ve složitých oblastech, jako je hýždě, nohy, břicho nebo boky, a dodává spoustu energie. SARM - selektivní modulátor androgenových receptorů - byl původně navržen ke snížení ztráty kostí a svalů. Proto s LGD-4033 můžete také účinně chránit svoji svalovou hmotu a pozitivně ovlivnit mineralizaci kostí. Také jsou posíleny a chráněny vazy a šlachy. Svalové přírůstky jsou obrovské, přičemž hmotnost je bez zadržování vody a většina uživatelů ji popisuje jako skákací a hustou. Na rozdíl od anabolických steroidů a prohormonů nemají SARM jako Ligandrol žádné nebo téměř žádné vedlejší účinky. Stručný přehled výhod Dynamite Supplements LGD 4033 60 kapslí: Vysoce kvalitní a nejlépe dávkovaný doplněk SARM s anabolickým SARM Ligandrolem (LGD-4033) pro budování tvrdé, vypouklé svalové hmoty Účinně redukuje tělesný tuk - dokonce i v problémových nohy a boky chrání hmotu před svalovou atrofií poskytuje dostatek energie

Navrhované použití: Výrobce doporučuje: 1 kapsle dvakrát denně. Maximálně 4 týdny najednou Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Dynamite Supplements LGD-4033 60 kapslí složení a informace o výživové hodnotě: Velikost dávky: 1 kapsle Počet dávek v balení: 60 dávek Balení: 60 kapslí Ligandrol (LGD-4033): 7 mg další složky: želatina, rýžová FD & C modrá 1, FD & C červená 40 *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu