2 hodnocení

Cartel Labz Trenavar 90 caps

Trenavar je prohormon, který byl na trh uveden v roce 2011. Je také znám pod názvem Trendione a je desetkrát více androgenní než testosteron. Představuje prohormon, který se zacíluje na 17b-HSD1, což znamená, že se v těle konvertuje na anabolický steroid - trenbolon. Je známo, že má vysokou afinitu k androgenním receptorům a funguje také jako antagonista glukokortikoidových receptorů. A to je velmi silná věc ... Trenavar má stejné tři konjugované dvojité vazby jako trenbolon, liší se od něj jedině tím, že má 17-ketonovou skupinu, kde trenbolon má 17b-hydroxy. Tento keton se následně hydrolyzuje na aktivní formu trenbolonu.

Skladem
Kód: 71643
Značka: Cartel Labz
1 850 Kč –12 % 1 620 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Trenavar 90 caps
1 850 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz TRENAVAR 90 tablet

Trenavar je prohormon, který byl na trh uveden v roce 2011. Je také znám pod názvem Trendione a je desetkrát více androgenní než testosteron. Představuje prohormon, který se zacíluje na 17b-HSD1, což znamená, že se v těle konvertuje na anabolický steroid - trenbolon. Je známo, že má vysokou afinitu k androgenním receptorům a funguje také jako antagonista glukokortikoidových receptorů. A to je velmi silná věc ... Trenavar má stejné tři konjugované dvojité vazby jako trenbolon, liší se od něj jedině tím, že má 17-ketonovou skupinu, kde trenbolon má 17b-hydroxy. Tento keton se následně hydrolyzuje na aktivní formu trenbolonu. Podle těchto faktů můžete očekávat stejné účinky, jaké přináší aplikace injekčního trenbolonu. Starší „tren“ PH byly konvertovány na dienolone, který je svou strukturou podobný trenbolonu, ale není ani zdaleka tak silný.

Metabolismus trenavaru je opravdu vysoká, takže uživatel může očekávat splnění stejně vysokých cílů. Přínosem orální formy je, že se můžete vyhnout „tren kašel“, což je běžný jev po aplikaci injekčního trenbolonu. Jedná se o nutkání kašlat a intenzita tohoto stavu je individuálně dána. Od několika vteřinového, až po déle trvající, což rozhodně není nic příjemného. Jedna studie z roku 1996 zjistila, že orálně podaná forma trenbolonu byla zjistitelná v testech 2 – 4 dny po užití, což je daleko kratší dobu, než u jeho injekčního bratra. Předpokládá se, že u trenavaru to bude podobné.

Přesná detekční doba však není známa. Je vhodný do samostatných cyklů, stejně tak i do kombinace s ostatními prohormony. Vyznačuje se také přívlastkem „prohormon zkušených“. Nedoporučuje se lidem náchylným ke vzniku gynekomastie. Dle zkušeností konzumentů, za největší benefity užívání se považuje růst čisté, suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a definice svalstva při současném odbourávání podkožního tuku. V dostupné literatuře se také uvádí extrémní prokrvení svalů během tréninku. Nejčastější svalové přírůstky jsou v rozmezí 5 – 7 kg po jednom cyklu. Trenavar = prekurzor trenbolonu Zajišťuje růst čistých svalů a síly Zlepšuje svalovou tvrdost a hustotu Maximální prokrvení svalů během tréninku i po jeho skončení

Dávkování: Je populárnější iz důvodu, že k dosažení výsledků postačí kratší cykly – 4 týdny v denní dávce 30 – 40 mg. U zkušených konzumentů se může denní dávka zvýšit až do výše 60 mg. PO CYKLU JE POTŘEBA UŽÍT PCT ( doporučujeme ULTIMATE PCT od Swiss pharma)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu