1 hodnocení

Cartel Labz Stenabolic SR 9009 80 kapsli

Tato látka je obrovský pokrok v medicíně. Sice je prezentován jako SARM, ve skutečnosti je syntetický agonista Rev-Erb-alfa v orální formě, co to znamená? Váže se na tento protein a dělá ho více aktivním.

Skladem
Kód: 62371
Značka: Cartel Labz
2 000 Kč –12 % 1 750 Kč
Kategorie: Hubnutí a Rýsování
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Stenabolic SR 9009 80 kapsli
2 000 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz Stenabolic SR 9009

Tato látka je obrovský pokrok v medicíně. Sice je prezentován jako SARM, ve skutečnosti je syntetický agonista Rev-Erb-alfa v orální formě, co to znamená? Váže se na tento protein a dělá ho více aktivním.

Jaký to má ale smysl? Velmi pozitivní, protože díky tomu přináší mnoho výhod především po zdravotní stránce, protože reguluje mnohé mechanismy v lidském těle:

•Má vliv na lipidy (cholesterol)

•Ovlivňuje metabolismus glukózy

•Má pozitivní vliv na odbourávání tuků •Ovlivňuje cirkadiánní rytmus (je to jeden z biorytmů, kolísání aktivity a bdělosti během dne, v podstatě naše biologické hodiny)

•Pozitivně ovlivňuje makrofágy (buňky které zajišťují organismu ochranu před bakteriemi a jinými cizorodými látkami)

•Snižuje hladinu prozánětlivých cytokinů IL-6 o ohromných 72% (ve studiích na zvířatech), což samozřejmě velmi prospěšně snižuje záněty v těle!

•A mnohé další -Proč se ale sportovci a především vrcholoví tak velmi zajímají o tuto látku? Protože jim velmi úspěšně pomáhá zbavit se tuku a zvýšit vytrvalost + zároveň má mnoho prospěšných zdravotních účinků! Tato látka se v podstatě v těle naváže na protein Rev-Erb-alfa a spustí mnoho procesů, už jsem některé zmínil výše, ale nyní se budeme zajímat o jeho vliv na:

• zvýšení mitochondrií ve svalech, který byl zaznamenán ve studiích u myší = díky tomu se výrazně zvyšuje vytrvalost a svalová síla, ve studiích na myších bylo prokázáno, že měli výdrž vyšší o 50% !!!! Což je více než brutální, sledovali se faktory jako dosažená vzdálenost ale i čas. Co je úžasné při této látce? Tím, že zvyšuje počet makrofágů v těle, které jsem již zmiňoval, tak ty se postarají o odstranění defektních mitochondrií ze svalů a ty se nahradí novými !!! • zvýšení metabolismu (podobně jako u DNP), který byl zaznamenán u myší = zatím studie naznačují, že zvýšení metabolismu by mělo být kdesi na úrovni 5% a to i v době, kdy uživatel odpočívá! Tímto způsobem pomáhá: -Snížit hladinu triglyceridů = ve studiích v průměru o 12% -snížit celkový cholesterol = ve studiích v průměru o 47% -Snížit neesterifikované mastné kyseliny = ve studiích v průměru o 23% -Snížit glukózu v krvi = v studiích v průměru o 19% -Snížit hladinu inzulínu v krvi = v studiích v průměru o 35%   Dávkování -Optimálne dávky se pohybují od 20-40 mg denně, ale tato látka mě extrémně krátký half-life, proto je nutné jej užívat velmi velmi velmi často a to každé 2-4 hodiny.

Přesněji takto, Pokud je denní dávka 20 mg, je možné užívat ho takto:

• 4 x 5 mg denně s časovým rozestupem cca 2-4 hodiny (ideálnější způsob)

• 2 x 10 mg denně s časovým rozestupem cca 8 hodin (méně ideální způsob, který nemusí přinést žádné výsledky) Pokud je denní dávka 30 mg, je možné užívat ho takto: • 6 x 5 mg denně s časovým rozestupem cca 2-3 hodiny (ideálnější způsob) • 3 x 10 mg denně s časovým rozestupem cca 4 - 6 hodin (méně ideální způsob)

Pokud je denní dávka 40 mg, je možné užívat ho takto:

• 4 x 10 mg denně s časovým rozestupem 2-4 hodiny Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami. Prodávaný produkt je nabízen výlučne na výzkumný a vědecký účel.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu