1 hodnocení

Cartel Labz Caliber SARM STACK 60 caps

Cartel Labz má Calibre, pravděpodobně jeden z nejúčinnějších aktuálně dostupných SARM STACKů. Kromě Arimistanu obsahuje také extrakt z Maca, selektivní modulátory androgenních receptorů (SARM) RAD 140, MK677, LGD, Epistane a regenerační směs s L-cystein N-acetylem a kyselinou D-asparagovou a také vitamín kombinace vitamínu B6, bóru, hořčíku a zinku. S touto chytrou kombinací se budování tvrdé svalové hmoty, spalování tuků, získávání větší síly a definice stává téměř hračkou.

Skladem
Kód: 67914
Značka: Cartel Labz
3 400 Kč –12 % 2 980 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Caliber SARM STACK 60 caps
3 400 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz Caliber SARM STACK

Cartel Labz má Calibre, pravděpodobně jeden z nejúčinnějších aktuálně dostupných SARM STACKů. Kromě Arimistanu obsahuje také extrakt z Maca, selektivní modulátory androgenních receptorů (SARM) RAD 140, MK677, LGD, Epistane a regenerační směs s L-cystein N-acetylem a kyselinou D-asparagovou a také vitamín kombinace vitamínu B6, bóru, hořčíku a zinku. S touto chytrou kombinací se budování tvrdé svalové hmoty, spalování tuků, získávání větší síly a definice stává téměř hračkou. To je pravda, dokonce i s touto přemrštěnou směsí budete stále muset tvrdě trénovat, abyste viděli výsledky. Přesto vás tento SARM Stack účinně podporuje ve vašich cílech. Arimistan je inhibitor aromatázy. Takže vaše tělo je zabráněno přeměně testosteronu na estrogen a hladiny kortizolu jsou také sníženy.

To má za následek více volného testosteronu v těle, který podporuje budování svalů a spalování tuků. RAD-140 je dobře známý SARM, který se těší velké oblibě díky své vysoké účinnosti. Může být použit jako testosteronová substituční terapie a je svou silou podobnou anabolickým steroidům. Pro své vysoké anabolické schopnosti je ideální pro budování svalů a regeneraci kosterního a nervového systému. Superpotravina kořen maca posiluje imunitní systém a urychluje regeneraci organismu po tréninku. Údajně má také pozitivní vliv na pohlavní hormony a štítnou žlázu. Ibutamoren MK-677 je sekretagog růstového hormonu, který stimuluje IGF-1 a ghrelin, a proto zvyšuje svalovou hmotu. Má také pozitivní vliv na spánkový režim. Ligandrol, zkráceně LGD, je pravděpodobně nejznámější SARM a také podporuje nabírání čisté svalové hmoty díky anabolickým vlastnostem. Silný anabolický steroid Epistane působí zejména na androgenní receptory, kde dává signál pro tvorbu svalů. Výhody Cartel Labz Calibre SARM STACK na první pohled: Obsahuje vysoce účinné aktivní složky jako Ibutamoren, Ligandrol, Epistane, RAD 140, Maca Root a Arimistan pro přemrštěný růst čisté svalové hmoty S vitamíny, minerály a dalšími Sarm stack chytrých přísad Masivně posiluje spalování tuků pro větší pohodu Získejte SARM Stack Cartel Labz Caliber přímo zde v našem internetovém obchodě pro doplňky stravy a sportovní doplňky!

Doporučené dávkování: výrobce doporučuje: 1 kapsli denně Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky výživy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Cartel Labz Calibre SARM STACK Ingredience a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle Počet porcí na nádobu: 60 porcí Balení: 60 kapslí AKTIVNÍ SMĚS TESTOSTERONE: Arimistan: 30 mg RAD 140: 6 mg Maca Extrakt: 40 mg HGH & BLASSE ACTIVE: ACTIVE BLEND -677: 20 mg LGD-4033: 4 mg Epistan: 10 mg RECOVERY BLEND: Kyselina D-asparatová: 90 mg L-cystein N-acetyl: 50 mg VITAMINOVÁ SMĚS: Hořčík: 40 mg Zinek: 6 mg B6: 5 mg Baron : 3 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu