2 hodnocení

Cartel Labz Androdiol 90 caps

Androdiol Cartel Labz (4-Andro) Androdiol od Cartel Labz je jedním z nejúčinnějších a nejúčinnějších prohormonů a podporovačů testosteronu, které jsou v současné době dostupné na trhu. Díky Cartel labz` Cyclosome Technology se orální užívání prohormonů hodně zlepšilo: skutečná revoluce a nadhodnocení pro všechny uživatele! Aktivní prohormony mohou být tělem téměř úplně absorbovány (vysoká biologická dostupnost), což vede k enormnímu anabolickému účinku. Androdiol je prohormon, tedy prekurzor hormonu.

Skladem
Kód: 71608
Značka: Cartel Labz
2 000 Kč –12 % 1 750 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Androdiol 90 caps
2 000 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Androdiol Cartel Labz (4-Andro) Androdiol od Cartel Labz je jedním z nejúčinnějších a nejúčinnějších prohormonů a podporovačů testosteronu, které jsou v současné době dostupné na trhu. Díky Cartel labz` Cyclosome Technology se orální užívání prohormonů hodně zlepšilo: skutečná revoluce a nadhodnocení pro všechny uživatele! Aktivní prohormony mohou být tělem téměř úplně absorbovány (vysoká biologická dostupnost), což vede k enormnímu anabolickému účinku. Androdiol je prohormon, tedy prekurzor hormonu. Ve vašem těle se přeměňuje na samotný testosteron, místo aby pouze zvyšoval vaši produkci. Jaké jsou výhody pro vás? Čistá svalová hmota bez tuku, minimální zadržování vody, enormní nárůst síly a síly. Jaké přísady obsahuje Androdiol? 4-Androstene-3b-ol, 17-one Dekanoát – také nazývaný 4-DHEA, 4-Andro, 4-Androsteron – je přirozeně se vyskytující nemethylovaný prohormon, který se přeměňuje na testosteron. Navíc Hi-Tech Pharameuticals přidáno k Androdiol 5a-Hydroxy Laxogenin, zkrácená forma: Laxogenin. Zvyšuje syntézu bílkovin pro urychlení regenerace svalů a menší odbourávání bílkovin. Stejně jako samotný hormon testosteron mají anabolické steroidy androgenní účinky, které mimo jiné vedou k většímu ochlupení nebo hlubšímu hlasu. Na rozdíl od mnoha jiných doplňků má Androdiol optimalizovaný poměr anabolických vlastností k androgenním (maskulinizačním) vedlejším účinkům. Androdiol navíc přímo nearomatizuje na estrogen (žádná gynekomastie, minimální zadržování vody a žádné zvýšení tělesného tuku) ani se nepřevádí na DHT, dihydrotestosteron nebo jeho deriváty (žádné problémy s prostatou, žádné vypadávání vlasů, žádné akné).

Hlavní výhody Androdiolu: Minimální zadržování vody Nárůst čisté svalové hmoty Vylepšená syntéza bílkovin Zrychlená oprava svalů Plnější svalová tkáň Androdiol

Doporučené dávkování: Doporučené užívání 2 tablety během dne. Nepřekračujte 4 tablety za 24 hodin. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Androdiol Složení a nutriční informace:

Velikost porce: 1 tableta Porce na nádobu: 90 porcí Nádobka: 90 tablet 4-Androsten-3b-ol, 17-one dekanoát: 75 mg 5a-Hydroxy Laxogenin acetát: 50 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeba 2000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu