2 hodnocení

Brutal Labz Testo Booster 90 kapsli

Testosteron je v procesu nárůstu svalové hmoty a síly jedním z nejdůležitějších hormonů. Svalům dodává plnost, hustotu a také redukuje množství tělesného tuku. Pokud máte hladiny tohoto hormonu nízké, odrazí se to i na kvalitě svalstva. A to nemluvíme o snížené schopnosti trénovat tvrdě a často. Hladina testosteronu má u mužů tendenci klesat již po třicátém roce života. Čím jsme starší, hladiny se ještě více snižují.

Skladem
Kód: 62394
Značka: Brutal Labz
1 500 Kč –16 % 1 250 Kč
Kategorie: PCT
Hmotnost: 0.1 kg
Brutal Labz Testo Booster 90 kapsli
1 500 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Testo Booster

Testosteron je v procesu nárůstu svalové hmoty a síly jedním z nejdůležitějších hormonů. Svalům dodává plnost, hustotu a také redukuje množství tělesného tuku. Pokud máte hladiny tohoto hormonu nízké, odrazí se to i na kvalitě svalstva. A to nemluvíme o snížené schopnosti trénovat tvrdě a často. Hladina testosteronu má u mužů tendenci klesat již po třicátém roce života. Čím jsme starší, hladiny se ještě více snižují. Nedostatek tohoto hormonu neovlivňuje jen sportovní výkon, ale i běžné životní situace. Jeho absence se projevuje podrážděností, pomalou regenerací a také neschopností v sexuální oblasti. V mladším věku, od puberty do 30 roku je produkce testosteronu na vrcholu. Někdo tvrdí, že hladina je dostatečně vysoká a netřeba ji zvyšovat. No když si celou tuto situaci rozebereme, zjistíme, že pokud máme přirozenou hladinu testosteronu skutečně vysokou a ještě ji zvýšíme, riskovat můžeme jediné, a to prudký nárůst svalové hmoty a síly. Proto doporučujeme testosteronem se zabývat v každém věku. Proč právě Testo Booster? Testo Booster je produkt z dílny firmy Brutal Labz a představuje komplexní produkt péče o přirozenou sekreci testosteronu. Je vyroben z těch nejsilnějších složek, které už léta pomáhají hladinu testosteronu zvyšovat. Žádná věda, žádný zázrak, jen použití těch nejkvalitnějších surovin, které jsou namíchány ve vědecky přesném poměru. Testo Booster je tvořen třemi základními skupinami složek: Komplex aktivace testosteronu antiestrogenní komplex Komplex anabolické aktivace VHODNÝ AJ DO PCT !!!!

Active blend 900mg - Tribulus P.E 95% saponins, mucuna pruriens P.E 4:1, prunella vulgaris, arimistane Hormone activator blend 400mg : diosgenin, beta-ecdysterone, 5,7 dihydroxyflavone, stinging nettle extract Antiestrogen blend 330mg : vitamín D-3, Zinc, B6, Magnesium gluconate

Doporučené dávkování Pro začátečníky 2 kapsle denně, pro pokročilé 3 kapsle denně

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu