6 hodnocení

Brutal Labz Ibuta Explosion Liquid Ibutamoren | 30 ml

EXTRÉMNÍ Stimulant HGH růstového faktoru IGF-1 Určený pro růst brutální velké a kvalitní svalové hmoty Velmi rychle vstřebatelný do organismu

Skladem
Kód: 62425
Značka: Brutal Labz
1 350 Kč –17 % 1 115 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Brutal Labz Ibuta Explosion Liquid Ibutamoren | 30 ml
1 350 Kč –17 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Ibuta Explosion Liquid Ibutamoren 30 ml

EXTRÉMNÍ Stimulant HGH růstového faktoru IGF-1 Určený pro růst brutální velké a kvalitní svalové hmoty Velmi rychle vstřebatelný do organismu

Obsah balení: 30 ml roztok

Účinná látka: AŽ 25 mg Ibutamoren MK-677 / ml

Dávkování: 1 ml denně Balení obsahuje 30 ml tekutého roztoku Ibutamorenu MK-677 a při doporučeném dávkování vydrží přibližně měsíc. Denní dávka (přibližně 1 ml roztoku) se požívá orálně, zapije se vodou. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem.

Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Po prohormónovom cyklu se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu; na našem eshopu najdete například Brutal Labz PCT, Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCT.

Výhody produktu: Zvyšuje tvorbu růstového hormonu zvyšuje hladinu IGF-1 o 40% až 80% blokuje vylučování somatostatinu nezvyšuje hladinu kortizolu v těle dramatickým způsobem zrychluje nárůst svalové hmoty pomáhá redukovat tělesný tuk podporuje imunitní systém nemá vedlejší účinky Pro koho je určen: Aktivní sportovci a kulturisté, kteří se snaží o nárůst svalové hmoty osoby v objemové i rýsovací fázi tréninku Podobné produkty:  German Pharma Ibutamoren MK-677/30 kapslí Swiss Pharmaceuticals Ibutamoren MK-677/45 kapslí, Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při jeho používání doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu