2 hodnocení

Brutal Labz Fat Killer 90 kapsli

Fat Killer je jedním z nejsilnějších doplňků dostupných na americkém trhu. Tento produkt není prvním úspěchem firmy Brutal Labz. Znamená to, že pokud si zakoupíte produkt od této firmy, můžete si být jistý, že váš produkt bude fakt účinkovat. Tablety Fat Killer jsou zaměřeny přímo na Váš metabolismus. Spouštějí přirozenou aktivitu těla, spalují tuky, což umožňuje vidět výsledky dříve, než byste čekali. Spalovač tuků Fat Killer je jiný než ostatní výrobky.

Skladem
Kód: 62400
Značka: Brutal Labz
850 Kč –27 % 620 Kč
Kategorie: Jednosložkové spalovače
Hmotnost: 0.1 kg
Brutal Labz Fat Killer 90 kapsli
850 Kč –27 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Fat Killer

Fat Killer je jedním z nejsilnějších doplňků dostupných na americkém trhu. Tento produkt není prvním úspěchem firmy Brutal Labz. Znamená to, že pokud si zakoupíte produkt od této firmy, můžete si být jistý, že váš produkt bude fakt účinkovat. Tablety Fat Killer jsou zaměřeny přímo na Váš metabolismus. Spouštějí přirozenou aktivitu těla, spalují tuky, což umožňuje vidět výsledky dříve, než byste čekali. Spalovač tuků Fat Killer je jiný než ostatní výrobky. Kombinací přírodních ingrediencí jsou tablety cílené na nejproblémovější části vašeho těla. 150 mg bezvodého kofeinu dodá tělu množství energie, urychlí metabolismus a přispěje k rychlejšímu spalování tuků. Tablety účinkují i ​​když právě nevykonáváte žádnou fyzickou aktivitu. Určené jsou nejen pro začátečníky ale výrazně obohacují i ​​profesionálních atletů a kulturistů, kteří potřebují rychle shodit přebytečná kila. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Pokud jste již vyzkoušeli jiné produkty na bázi efedrinu a požadovaný výsledek se nedostavil, zkuste Fat Killer a nebudete zklamáni.

Produkt Fat Killer® Vás povzbudí a budete se cítit skvěle. Držení rozličných diet lidí unavuje a cítí se při tom slabí a pomalí. Se svou výkonnou směsí ingrediencí mohou uživatelé tablet vidět výsledky dříve, než by čekali. Se správnou stravou a pravidelným pohybem vám tablety pomohou maximalizovat Vaši snahu.

Balení: 90 kapslí

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem. Ideální je v rámci denního režimu užívat 1 kapsli 40 minut před fyzickou zátěží nebo tréninkem. Výhody produktu: dlouhotrvající příval energie regulace chuti k jídlu extrémně spalování tuků

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Otázka k užívání 1.03.2024 22:11
Zdravím, mám otázku když cvičím 3x týdne mám to brát jen red tréninkem nebo i volný dny
Odpovědět
Zpět do obchodu