2 hodnocení

Brutal Labz Eca Fat Attack 60 kapsli

 

ECA Fat Attack je silný spalovač, který zlepší váš výkon a podpoří odbourávání tuku. Jste často unavený a nemáte dostatek energie? Produkt, který vám pomůže zhubnout a dodává nekonečný přísun energie během celého tréninku. Splňuje požadavky nejnáročnějších borců, kulturistů a sportovců díky mix stimulantů, který obsahuje i výtažky z Ephedra listů, kofeinu a kůry z bílé vrby.

Skladem
Kód: 62407
Značka: Brutal Labz
1 150 Kč –13 % 990 Kč
Kategorie: Jednosložkové spalovače
Hmotnost: 0.1 kg
Brutal Labz Eca Fat Attack 60 kapsli
1 150 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Eca Fat Attack

ECA Fat Attack je silný spalovač, který zlepší váš výkon a podpoří odbourávání tuku. Jste často unavený a nemáte dostatek energie? Produkt, který vám pomůže zhubnout a dodává nekonečný přísun energie během celého tréninku. Splňuje požadavky nejnáročnějších borců, kulturistů a sportovců díky mix stimulantů, který obsahuje i výtažky z Ephedra listů, kofeinu a kůry z bílé vrby. ECA je extrémně silný spalovač, který potlačí chuť k jídlu a zároveň výrazně zvýší vaši energetickou hladinu. Tento produkt je nejčastěji používán profesionální kulturista a sportovci s cílem zlepšit výkon při současném zachování energetické hladiny.

Jak používat ECA Fat Attack? začít s jednou dávkou denně a postupně zvyšovat až na 3 tablety denně používat po dobu 8 týdnů a pak si dát malou přestávku přestávka by měla být cca 10 dní. Není srovnatelný s jinými spalovači Jednoznačně nejlepší a nejsilnější!

Výhody ECA Fat Attack: Velmi účinný spalovač tuků Zvyšuje mentální soustředění Zlepšuje náladu a energii během celého dne Zvyšuje kognitivní funkce Potlačuje chuť k jídlu Dodává fantastické energii

Doporučení dávkování: Nejprve začít jednou dávkou denně a postupně zvyšovat až na 3 tablety denně. Použivat jen po dobu 8 týdnů a pak si dát přestávku přibližně 10 dní.

Výrobce: Brutal Labz

Balení: 60 tablet

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu