26 hodnocení

Zion Labs T-6 USA Original Verze 60 kapsli

Spalovač T-6 navržen pro podporu ztráty tuku s potlačováním hladu. Docilte výsledky, které nedosáhnete pouze samotným cvičením. Pomůže při hubnutí v oblasti břicha, pasu a stehen. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1434
Značka: Zion Labs
1 490 Kč –36 % 950 Kč
Kategorie: Výprodej
Zion Labs T 6 60 kapsúl ORIGINAL USA VERZIA
1 490 Kč –36 %

Účinný spalovač T-6 byl navržen pro podporu ztráty tuku s potlačováním hladu. S tímto spalovačem docílíte takové výsledky, které nedosáhnete pouze samotným cvičením. Pomůže při hubnutí v oblasti břicha, pasu a stehen. Revoluční spalovač, který podporuje ztrátu tuku v oblasti břicha, pasu a stehen. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Zkombinujte tento spalovač s vyváženou stravou plnou vitamínů, efektivním cvičením a dosáhnete požadovaný efekt za pár týdnů. Díky T-6 zrychlíte metabolismus a spalování tuků při hubnutí. T-6 patří mezi extrémně učinné spalovače tuků. Výhodou tohoto spalovače je rychlý nástup účinku, už do 20 min. Skoncujte s neúčinnými dietami a opakovanými zklamáními. T-6 je také nejsilnější spalovač tuků na americkém trhu a má velký úspěch iu nás.

Hlavní výhody přípravku na spalování tuků T-6 od Zion Labs:

 • postará se o dlouhotrvající příval energie
 • efektivně potlačuje pocit hladu
 • snižuje zadržování vody v těle
 • zvyšuje mentální aktivitu
 • vhodný doplněk při rýsovacích fázích
 • rapidně spalování tuků s dlouhotrvajícím efektem

Složení:

 • 30 mg EPH.
 • 250 mg Kofein
 • 150 mg Aspirin
 • 50mg DMAA
 • Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně.

Na začátku užívání je doporučená 1 kapsle denně během snídaně, později můžete při dobré snášenlivosti užít ještě jednu kapsli 40 minut před odpolední fyzickou zátěží. Kapsle zapijte dostatečným množstvím neslazeného nealkoholického nápoje a dostatečný pitný režim dodržujte po celou dobu užívání T6. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento výrobek obsahuje přísady, které mohou být zakázány některými sportovními organizacemi. Výrobek není určen pro osoby mladší 21 let Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte tento výrobek po dobu delší než 2 měsíce. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud užíváte léky antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizánětlivé léky nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenyletylamin nebo jiné stimulanty. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud máte problémy se srdcem, játry, ledvinami nebo onemocnění štítné žlázy, psychickými poruchami, potíže s močením, cukrovku, vysoký krevní tlak. Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: