17 hodnocení

Zion Labs T-5 USA Original Verze 60 kapsli

Kombinací správné stravy a pravidelným cvičením rychle dosáhnete požadovaný efekt. Užíváním Zion Labs T-5 můžete dát konečně sbohem neúčinným dietám a opakovaným zklamáním. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1437
Značka: Zion Labs
1 490 Kč –34 % 990 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Zion Labs T 5 60 kapsúl ORIGINAL USA VERZIA
Akce
1 490 Kč –34 %

Kombinací správné stravy a pravidelným cvičením rychle dosáhnete požadovaný efekt.

Užíváním Zion Labs T-5 můžete dát konečně sbohem neúčinným dietám a opakovaným zklamáním. Spalovače tuků jsou doplňky výživy, které stimulují odbourávání tuků. Zion Labs T5 je speciálně navržena kombinace uhlohydrátů, bílkovin, tuků a vlákniny a patří mezi super spalovače tuků, které vás zároveň posílí i během tréninku. T5 od Zion Labs je využíván zejména pro svou schopnost zefektivnit tréninkový proces, optimalizovat spalování tuků v těle a zvýšit sportovní výkonnost a energii.

Dávkování:

1-2 kapsle denně. Na začátku užívání je doporučená 1 kapsle denně během snídaně, později můžete při dobré snášenlivosti užít ještě jednu kapsli před odpolední fyzickou zátěží. Kapsle zapijte dostatečným množstvím neslazeného nealkoholického nápoje a dostatečný pitný režim dodržujte po celou dobu užívání T-5. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení:

  • 30 mg EPH
  • 250 mg Kofein
  • 150 mg Aspirin

 

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento výrobek obsahuje přísady, které mohou být zakázány některými sportovními organizacemi. Výrobek není určen pro osoby mladší 21 let Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte tento výrobek po dobu delší než 2 měsíce. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud užíváte léky antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizánětlivé léky nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenyletylamin nebo jiné stimulanty. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud máte problémy se srdcem, játry, ledvinami nebo onemocnění štítné žlázy, psychickými poruchami, potíže s močením, cukrovku, vysoký krevní tlak. Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: