2 hodnocení

Wxn Labs Blue Magic 45 kapslí

WXN Labs Blue Magic není spalovač tuků pro každého, ale jsme si jisti, že všichni by chtěli dosáhnout účinků, které zaručuje ve vašem tréninku. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 275
Značka: WXN Labs
1 100 Kč –26 % 810 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Wxn Labs Blue Magic
1 100 Kč –26 %

WXN LABS BLUE MAGIC 45 KAPSLÍ

WXN Labs Blue Magic není spalovač tuků pro každého, ale jsme si jisti, že všichni by chtěli dosáhnout účinků, které zaručuje ve vašem tréninku.

Je to speciálně vyvážená směs přísad, díky níž každý, kdo ji používá, dosáhne svůj maximální potenciál a obecně se přiblíží k hranici své sportovní výdrži. Je ideální pro skutečně náročné a intenzivní fitness tréninky.

Tento anabolizant je nejsilnějším termogenní, který je u nás k dispozici. Má komplexní složení a všechny jeho prvky ve velkých množstvích zaručují spokojenost a viditelné výsledky. Tento produkt je založen pouze na účinných složkách ve vysokých dávkách.

Co obsahuje "modrá magie" ve svých kapslích a jak funguje?

WXN Labs Blue Magic je jednou z nejsilnějších termogenních látek s yohimbin. Blue magic je fitness přípravek, jehož myšlenka a složení jsou založeny na použití velmi silných přírodních látek, urychlení metabolismu a procesech spalování tuků. Jako jedna z mála termogenních látek na trhu obsahuje až dva druhy Yohimbine - yohimbin HCL a yohimbin alfa. Samotný yohimbin je extrakt z afrického stromu, který se již léta úspěšně používá například při hubnutí a medicíně. Jeho lékařská činnost spočívá v blokování vhodných receptorů v těle, díky čemuž se zlepšuje funkce nervového systému. To ovlivňuje zvýšenou sekreci adrenalinu a noradrenalinu do krevního oběhu. Tento proces stimuluje nervový systém a zvyšuje tlak a puls, čímž aktivuje celé tělo. Kromě toho stimuluje nervový systém a krevní cévy, což má významný vliv na zlepšení činnosti "svalové pumpy". Na základě těchto účinků se ukázalo, že Yohimbine je silným prvkem specifickým pro pokročilé tréninkové cykly.

WXN Labs Blue Magic je jediný termogenik, který obsahuje dva typy v skutečně silných dávkách. Ale nejen to. Složení tohoto spalovače tuků také zahrnuje kofein, hordenín, pryskyřici guggulu stromů, hořký pomeranč a Vinpocetin. Je to skutečná energie a výbušná směs, která při správném tréninku jednoduše odstraní tuk z vašeho těla.

Tento speciální fitness mix mluví sám za sebe. Každý z jeho prvků byl laboratorně vybrán z hlediska množství a bezpečnosti pro lidské tělo. Pokaždé, když jde o dokonale vybranou dávku, zajišťuje účinnou funkci, optimální sílu a viditelné účinky. Kromě toho byly do tohoto produktu vybrány všechny prvky výživové skládačky tak, aby jejich synergie umožnila stoprocentní využití potenciálu, který každá ze živin poskytuje. Žádný jiný produkt na trhu nemá takové dávky Yohimbine HCL a silnější alfa-Yohimbine. WXN Labs Blue Magic je spalovač tuků pro zkušené a náročné WXN Labs Blue Magic jsou především skvělým spalovačem tuků.

Musíme si však uvědomit, že to není produkt pro začátečníky v sportovní výživě a podobných doplňcích. Velké dávky stimulantů, které nejsou správně "spálené" během cvičení, mohou způsobit nepříjemné vedlejší účinky, které jsou charakteristické například pro konzumaci příliš velkého množství kofeinu. Velké dávky zaručují rychlý účinek, ale určitě jen během skutečně náročného tréninku. Yohimbine je složka, která bude skvělá v konečném období redukce hmotnosti, při aktivním sportu nebo předsoutěžním tréninku. Je tedy spíše vhodný pro pokročilé kulturisty, kteří chtějí spalovat zbytky tuku v těle.

Tento produkt doporučujeme všem, kteří mají zkušenosti, a kromě toho v tělocvičně, na běžeckém pásu nebo posilovacím stroji jednoduše nešetří. Sportovci, jejichž cvičení jsou velmi vyčerpávající a intenzivně, jakož i pokročilejší sportovci, kteří chtějí vstoupit na "vyšší úroveň síly".

Díky tomuto všemu zaručujeme, že účinky používání WXN Labs Blue Magic na sebe nenechají dlouho čekat. Správné dávkování: Ihned po probuzení užijte nalačno. Druhou část užijte po minimálně 4 hodinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: