Neohodnoceno

Warrior Labs Viking 90 kapslí

Pokud ses rozhodl vybudovat extrémní a kvalitní sílu, hustotu a tvrdost svalstva - gratulujeme, si na správném místě a VIKING VOL./ 3.0 bude tím správným pomocníkem!Momentálne nedostupné
Kód: 197
Značka: Warrior Labs
3 490 Kč –18 % 2 850 Kč
Kategorie: Objem a síla
Warrior Labs Viking 90tabliet
3 490 Kč –18 %

Warrior Labs Viking 90 kapslí

Pokud ses rozhodl vybudovat extrémní a kvalitní sílu, hustotu a tvrdost svalstva - gratulujeme, si na správném místě a VIKING VOL./ 3.0 bude tím správným pomocníkem!

Unikátní formule produktu VIKING VOL./3.0 v sobě účinně kombinuje 4 prohormónové složky, které dopomohou k zisku impozantní svalové síly, což je následně nezbytným předpokladem pro růst svalstva. Oh - a když jsme už u toho, vaše svaly budou v takové kondici jako nikdy předtím - bez zbytečné vody a tvrdé jako skála! Hodí se nejen do rýsovacích a objemových fází, ale také období, které mají za cíl vybudovat čistou svalovou hmotu a ohromnou sílu. U citlivých jedinců je možný výskyt zvýšeného zadržování vody, případně vznik gynekomastie. Toxický vliv účinných látek je střední, avšak díky podpůrným látkám velmi nepravděpodobný. Komplex je navíc obohacen io složky zlepšující vstřebatelnost.

 

V závěru si zapamatujte jen jedno - díky výživovému doplňku VIKING./3.0 získáte formu, po které skutečně toužíte!

 

Složení:

M-Sten nebo také methylsteboloneči ultradrol je prohormon odvozen od DHT, schopný zajistit značné svalové i silové přírůstky. V porovnání s jiným prohormon je získána svalová hmota menší, no kvalitní. Žádná aromatizace a bezpečnost jsou benefity, pro které se stal jedním z nejoblíbenějších Produkty mnoha uživatelů.

 

Trenawar, nazývaný také prohormon zkušených, je silná látka s rychlým nástupem účinků, mezi které patří rapidní nárůst čisté a suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a definice svalstva jakož i úbytek tělesného tuku. 1-Androsteronealebo také 1-Andro je nemetylovaná anabolickou směs, která může dopomoci zlepšit sílu a zredukovat tuk. Přestože nepoškozuje játra a konverze na estrogen není možná, vykazuje poměrně silné androgenní účinky. Svalové a silové přírůstky kvůli nízké retenci vody budou mírné, ale udržitelné a vytrvalé.

 

Hexadroneje silná anabolická směs, která se vyrábí buď samostatně nebo jako součást vícesložkových produktů. Látka je sama o sobě aktivní, v těle se nemusí konvertovat, což je bezpochyby mimořádnou výhodou. Má velký anabolicko: androgenní poměr (300: 1) a mezi typické účinky patří nárůst kvalitních a plných svalových přírůstků i ohromná síla.

 

Deer Antler Velvet Extract- extrakt z lýka jeleního paroží může působit jako přirozený adaptogen, který obnovuje homeostázu v těle, ale zároveň je i zdrojem hormonů a růstových faktorů včetně IGF-1 (inzulín-podobný růstový faktor-1), IGF-2 (inzulínový růstový faktor-2) a EGF (epidermální růstový faktor). Účinné látky jsou především prekurzory, které tělo potřebuje na zpracování látek. Výzkum naznačuje, že musí mít extrakt z lýka má pozitivní vliv na sportovní výkon - zvýšení svalové síly, vytrvalosti, aerobní kapacity a času potřebného na zotavení.

 

Ginger root extract. Ďumbier lékařský se z počátku využíval jen jako koření, ale brzy na to, bylo objeveno i jeho využití v lékařství. Primární z lepší vstřebávání a stimulaci základních živin v těle, ale posiluje i imunitu, bojuje proti chřipce a nachlazení, napomáhá při trávicích potížích a tlumí různé bolesti.

 

Naringin, flavonoidních glykosid hojně obsažen v kůži pomeranče a grapefruitu, je původcem jejich hořkosti chuti. Zvyšuje biologickou dostupnost (využitelnost živin) a zlepšuje cévní systém.

 

Bioperínalebo piperin je chemikálie, která dělá pepř ostrým. Je považována za přírodní antidepresivum, ovlivňuje nervový systém a zvyšuje funkce mozku. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávení, zintenzivňuje metabolismus i úbytek hmotnosti a prokazatelně snižuje bolest. Navíc zvyšuje biologickou dostupnost více živin, výživových doplňků a léků.

 

N-Acetyl-Cysteineje účinný antioxidant, který dokáže pomoci při poruchách nálady, spánku, infekcích, zánětech a většině stavů zvýšeného oxidačního stresu, které stojí za množstvím chronických zdravotních problémů. NAC také chrání mozek, plíce, játra, střevo a ledviny.

 

Phosphatidylcholinealebo fosfatidylcholin je klíčovou složkou našich buněk. Jeho užívání může zlepšit duševní, jaterní a střevní zdraví, chrání nervy a zkvalitňuje paměť. Studie prováděná na zvířatech ukázala, že fosfatidylcholin může podpořit regeneraci jater, jeho nízké hladiny korelovalo s poškozením jater až smrtí.

 

Milk thirstle, u nás známý jako Ostropestřec Mariánský, je bylina využívána tisíce let kvůli svým účinkům na celkové zdraví člověka. Jeho výtěžek (silymarin) zvyšuje detoxikaci a antioxidační obranyschopnost, což je prospěšné pro problémy s játry, žlučníkem, cukrovkou nebo autoimunitními onemocněními, stejně příznivě působí i na záněty.

 

R-Alpha Lipoic Acid. R-ALA (kyselina lipoová) je přírodní antioxidační a protizánětlivá sloučenina, která chrání mozek, nervový systém, játra i ledviny, pomáhá s úbytkem hmotnosti, zlepšuje cukrovku, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a zmírňuje bolest.

 

Niacin (vitamín B3) se nachází ve většině dostupných potravin, podporuje funkci trávicího ústrojí, kůže a nervů. Má nenahraditelnou funkci při při přeměně potravy na energii a zvyšuje HDL cholesterol ( "dobrý cholesterol" l), který může z těla odstranit další cholesterol.

 

Tauroursodeoxycholic acid (TUDCA). Tauroursodeoxycholová kyselina je žlučová kyselina, která se nachází ve stopových množstvích v lidském těle. Žlučové kyseliny jsou sloučeniny uvolněné ze žlučníku, které pomáhají trávení tuků. TUDCA snižuje programovanou smrt buněk (apoptózu) v zdravých buňkách, Ostraňuje toxické žlučové kyseliny z jater, zabraňuje poškození jaterních buněk a snižuje zvýšené jaterní enzymy.

 

DÁVKOVÁNÍ A SLOŽENÍ

Supplement facts

Serving size: 3 Capsules

Servings per container: 30

Amount Per Serving% DV *

VIKING PROTREN proprietární BLEND ® 330mg / 140mg active substance **

Natural occuring plant phytosterols, steroidal saponin Extracted from Fava Beans Enriched by anabolic PRECURSORS Trenwar (RU 2065), M-sten, 1-androsteronu, Hexadrone, IGF-1 (from Deer Antler Velvet Extract 4: 1) steroidal saponin from Bacopa monnieri, Saw Palmetto, Wild Yam including anabolic PRECURSORS - Trenawar (RU 2065), Max LMG, 1- androsteronu, Hexadrone, epicatechin (from Green Tea Extract)

Utilization stack 300mg **

Ginger root extract (200mg), naringin (85mg), Bioperine (5mg)

LIVER SUPPORT stack 2000mg **

N-Acetyl-cysteinu (1000mg), Phosphatidylcholine (500mg), Milk thirstle 90% (300mg), R-ALA -Alpha Lipoic acid (100mg), Niacin - B3 (50mg), Tauroursodeoxycholic acid - TUDCA (50mg)

Other Ingredients: Magnesium Stearate, Cellulose, Gelatin capsule.'

 

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli ráno, 1 kapsli na oběd a 1 kapsli večer. Zapijte dostatečným množstvím vody. Po skončení užívání se doporučuje zařadit produkty z kategorie PCT.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let. Před zahájením užívání konzultujte s odborníkem. V případě zdravotních problémů užívání konzultujte s lékařem. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem, jinými omamnými látkami ani výrobky podobného typu. Pokud pocítíte negativní vedlejší účinky, ihned ukončete dávkování. Skladujte na tmavém suchém místě.

 

Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: