14 hodnocení

Vemoherb Bulgarian Tribulus 90 tablet

Bulgarian Tribulus je silný stimulant tvorby testosteronu v kapslové formě, který je vyroben z rostliny Tribulus Terrestris. Ta se vyznačuje vysokým obsahem steroidního saponinu protodioscin. Jde o jeden z nejsilnějších dostupných extraktů na trhu.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 359
Značka: Vemoherb
750 Kč –20 % 599 Kč
Kategorie: Testo a jiné
Vemoherb Bulgarian Tribulus
750 Kč –20 %

Bulgarian Tribulus je nejsilnější stimulant, který se postará o zvýšení testosteronu a masivní nárůst svalové hmoty

Bulgarian Tribulus v kapslové formě, který obsahuje až 60% protodioscinu, je v současné době jedním z nejsilnějších dostupných produktů na zvýšení testosteronu. Standardizovaný obsah protodioscinu v rostlině Tribulus Terrestris je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů, jako je protogracilin, limitován je i obsah flavonoidů (pod 10%) a taninů (pod 10%).

Po užití tohoto produktu se vaše hladiny testosteronu rapidně zvýší, následkem čehož zaznamenáte masivní nárůst svalové hmoty (v případě, že budete konzumovat stravu bohatou na bílkoviny) při silovém tréninku. Bulgarian Tribulus se také postará o zrychlení regenerace po ostatních formách sportovní zátěže a o snížení únavy.

 

Co je Tribulus Terrestris?

Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme najít v několika částech světa - USA, Jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Raritou je, že bulharský Tribulus (Bulgarian Tribulus) má úplně jiné farmakologické a fyziologické vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. Obsahuje 40 až 60-krát vyšší množství protodioscinu (anabolické účinky a podpora sexuálního libida) narozdíl od Tribulusu z ostatních částí světa. Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, obdobím sklizně, formou zpracování atd.

 

 

Jak poznáte originální bulharský Tribulus Terrestris?

V současnosti existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti, kteří nabízejí extrakty s vysokým obsahem protodioscinů: VemoHerb Tribulus Terrestris (60% protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54 - 55% protodioscinu). Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je vlastníkem speciální technologie pro extrakci Tribulusu Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého protodioscinu, což je v současné době nejsilnější dostupný extrakt.

 

Jak Tribulus Terrestris funguje?

Steroidní saponin protodioscin je aktivní substancí, která stimuluje produkci pohlavních hormonů (testosteronu u mužů, estrogenu u žen), působí pozitivně na centrální nervový systém a funguje jako aktivní komponenta anabolického charakteru. V mužském těle protodioscin zvyšuje hladinu testosteronu, reguluje hladinu ostatních hormonů bez zasahování do jejich funkce a optimalizuje funkčnost prostaty. U žen zvyšuje protodioscin hladinu pregnenolonu, progesteronu a hladinu estrogenů, zlepšuje sexuální libido, podporuje pozitivní psychický a emoční stav.

Protodioscin stimuluje produkci luteinizačního hormonu v hypofýze, a přímo tak zvyšuje vylučování pohlavních hormonů - u mužů je to testosteron, který má významný vliv na pozitivní dusíkovou bilanci, proteinovou syntézu a nárůst svalové hmoty.

 

 

Tribulus Terrestris a jeho působení na libido

Je to nehormonální suplement rostlinného původu, který je využíván pro zvýšení sexuálního libida a potence. Je i stimulantem produkce testosteronu a slouží také k udržení optimální hladiny hormonů kortizolu a estradiolu. Má pozitivní účinky i na fertilitu (plodnost), proto je ho vhodné užívat během menopauzy u žen a andropauzy u mužů.

 

Tribulus Terrestris a anabolické působení

Zvyšuje dostupnou hladinu energie během fyzického výkonu, pomáhá odstraňovat toxiny vzniklé psychickým stresem, podporuje odbourávání tuku a stimuluje růst svalové hmoty a síly. Zvyšuje také retenci dusíku (využitelnost bílkovin a jejich následné zabudování do svalových vláken).

 

Bulgarian Tribulus a jeho výhody

  • silný stimulant tvorby testosteronu
  • obsahuje až 60% protodioscinu - nejsilnější extrakt na trhu
  • stimuluje přirozenou tvorbu testosteronu
  • přispívá k nárůstu svalové hmoty a síly
  • výrazně zvyšuje sexuální libido
  • urychluje regeneraci po náročném tréninku

 

Složení

Suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulusu Terrestris s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin, zahušťovadlo (maltodextrin), protispékavé látky (stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý).

 

Dávkování

Základní dávka: 3-6 kapslí denně ve 3 dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Při silových sportech a kulturistice: 8-týdenní cyklus s 2-týdenní přestávkou. Plná denní dávka je 10-15 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do 3 dávek během dne. Pokud je vaše hmotnost například 80 kg, je vaše dávka 800-1200 mg denně = 4-6 kapslí denně, to znamená 3x denně 1-2 kapsle. Pokud je vaše hmotnost například 100 kg, je vaše dávka 1000-1500 mg denně = 6-8 kapslí denně, to znamená 3x denně 2-3 kapsle. Po ukončení 8týdenní kúry doporučujeme 2-týdenní přestávku, následně doporučujeme celý cyklus zopakovat.

 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Standardizovaný extrakt bulharského Tribulusu Terrestris 200 mg
 s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin  

 

Upozornění

Doplněk stravy. Dodržujte doporučený postup dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém, tmavém místě do 25 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: