25 hodnocení

USP Labs Oxyelite Pro 90 kapslí

Oxyelite Pro® patří mezi nejznámější spalovače tuků na americkém trhu. Složení produktu zabezpečuje i spalování mezibuněčného tuku. Užíváním se dosáhnete maximálně vyrýsování a střetu přebytečného tuku. Účinky jsou fascinující! Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 269
Značka: USP Labs
1 200 Kč –18 % 990 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
USP Labs Oxyelite Pro
Akce
1 200 Kč –18 %

OXYELITE Pro® (USP LABS) Oxyelite Pro® patří mezi nejznámější spalovače tuků na americkém trhu.

Složení produktu zabezpečuje i spalování mezibuněčného tuku. Užíváním se dosahuje maximálně vyrýsování. Podkožní tuk se úplně ztratí.

Oxyelite Pro® je mezi spalovači tuků jedničkou na americkém trhu. Nepomáhá pouze při spalování tuků a ztrátě váhy ale také s omezením příjmu potravy, dodává energii a zlepšuje náladu. Dá Vám jednoduše vše, co potřebujete, když začínáte hubnout. Receptor Alpha 2 v našem těle brání spalování tuků. Podkožní voda v organismu způsobuje, že vypadáme tlustší, než skutečně je.

Tento produkt zabraňuje receptoru Alpha 2 ukládat tuk a proniká do podkožních vrstev čímž odbourává přebytečnou vodu v organismu. Tím umožňuje efektivní hubnutí a urychluje růst svalů.

Jednotlivé složky v produktu Oxyelite Pro:

Bauhinia purpurea L: Napomáhá přeměně T4 na T3. Štítná žláza hraje velmi důležitou roli v oblasti správného fungování metabolismu.

Bacopa monnieri: Naturální zvýšení produkce hormonů štítné žlázy. Způsobuje zvýšení hladiny T4. Cirsium Oligophyllum: Zabezpečuje redukování tělesné hmotnosti a tukových přírůstků, speciální podkožního tuku.

Spolu s kofeinem vytváří proces štěpení tuků. Tento proces může být až 10-násobně zvýšený. kofein: Samotný kofein má několik výhod, ale spolu s ostatními složkami OxyElite Pro působí synergicky.

Zvyšuje efektivnost štěpení tuků v podkožních tukových buňkách.

Výhody produktu:

- reguluje činnost štítné žlázy

- napomáhá při spalování tukových zásob

- upravuje optimální fungování metabolismu

- viditelné výsledky již po 7 dnech užívání.

Oyelite Pro®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: