22 hodnocení

USA Supplements LLC Yohimbine HCL 10 mg 200 tablet

Yohimbin podporuje odbourávání tuků, podporuje kontrolu chuti k jídlu, náladu a pocit pohody ve své bylinné formě. Yohimbin byl používán po staletí jako stimulátor a stimulant. V poslední době je silnější a jeho standardizovaná forma je - yohimbin HCL, především používaná pro podporu spalování tuků. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 71
1 200 Kč –26 % 890 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
USA Supplements LLC Yohimbine HCL
1 200 Kč –26 %

USA SUPPLEMENTS LLC YOHIMBINE HCL 10 MG 200 TABLET

Yohimbin podporuje odbourávání tuků, podporuje kontrolu chuti k jídlu, náladu a pocit pohody ve své bylinné formě. Yohimbin byl používán po staletí jako stimulátor a stimulant. V poslední době je silnější a jeho standardizovaná forma je - yohimbin HCL, především používaná pro podporu spalování tuků. 

Yohimbine hydrochlorid (HCL), známý jako Yohimbe, je výtažek z africké yohimbe - stromové kůry. Jde o produkt, který můžete snadno koupit jako doplněk výživy i bez předpisu ale v některých zemích je jeho prodej zakázán. Yohimbe se používal hlavně při léčbě problémech mužské impotence. Funguje dvojím způsobem a to tak, že zvyšuje sexuální apetit a také zvyšuje průtok krve do penisu. Následně zpomaluje odtok krve, aby setrval penis co nejvíce a nejdéle funkční. Yohimbe je alfa (A2), antagonista receptoru, který zvyšuje uvolňování adrenalinu do synapsí v organismu. Yohimbe od USA Supplements je atraktivní doplněk pro kulturisty v tom, že vám pomůže ve třech klíčových oblastech.

Je užitečný pro lepší napumpovanost ve vašich svalech při posilování. Pomáhá zbavit se tělesného tuku. Je termogenní extender. Anabolizant Yohimbe se používá pro vedení krve v penisu k léčbě impotence, přínosem pro kulturistiku je, že pomáhá podporovat lepší napumpovanost ve vašich svalech, stejně jako dilataci periferních cév ve vašem těle. Tento preparát je také zvláště účinný při snižování tělesného tuku než u mužů, tak iu žen.

Spodní část těla má vyšší počet receptorů alfa-2, a to zejména u žen. Tyto receptory A2 způsobují, že se v organismu udržuje tuk. Yohimbe, protože to je alfa-2 andrenergic antagonista, vám pomůže k menšímu množství tuku tím, že je alfa blokátor receptoru.

V některých článcích se můžete dočíst, že je téměř srovnatelný s Nolvadex, který blokuje estrogen, a tím eliminuje šance na vznik gynekomastie. U mužů tyto receptory A2 nejvíce převládají v břišní části a u žen v oblasti lýtek, stehen a hýždí. Tento alfa-2 blokující účinek pomáhá tělu, aby uvolňoval tukové zásoby. Na druhou stranu se vaše tělo snaží s tímto bojovat a nakonec bude produkovat více alfa receptorů. Třetí důvod je ten, že Yohimbe pomáhá prodloužit účinnost jiných termogenních doplňků. Po nepřetržitém používání těchto produktů organizmus snižuje regulaci beta-2 receptorů. Je ho vhodné použít i do PCT.

Nežádoucí účinky:

Nejčastěji spojené s yohimbe jsou nervozita, podrážděnost, třes končetin. Pokud nežádoucí účinky neustupují, je třeba snížit denní dávku až na polovinu a postupně zvyšovat dávku, dokud se znovu nedostanete na doporučenou denní dávku. Suplementace nesmí přesáhnout více než 10 týdnů.

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně. Začněte používat tento výrobek v 1/2 navrhované dávky k posouzení tolerance.

Nutriční informace:

Velikost dávky: 1 kapsle

Počet dávek v balení: 200

Aktivní složky v 1 kapsli Yohimbin HCL 10 mg

 

Upozornění: Nedoporučuje se pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Skladovat mimo dosah malých dětí. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: