8 hodnocení

Umbrella Labs Sarm Cardarine (GW- 501516) liquid (20mg/ml) 30ml

Liquid !!!

Lehké a přesné dávkování

Extrémně rychlá vstřebatelnost

Nižší toxicita pro játra -až o 60% účinnější k poměru na mg.

1059/5000 SARM GW (endurobol / cardarine), využití pro výzkumné účely.

Produkty SARM nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze pro výzkumné účely. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

 
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 50
Značka: Umbrella Labs
1 900 Kč –27 % 1 390 Kč
Umbrella labs cardarine 20mg ml Liquid
1 900 Kč –27 %

SARM GW (endurobol / cardarine), využití pro výzkumné účely.

Produkty SARM nejsou doplňky stravy. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

GW 501516 stimuluje příjem glukózy a tkání kosterního svalstva. Jeho hlavním účinkem je velmi rychlé pálení tuků. Tuk je spalován oxidací mastných kyselin. Je to mechanismus speciálně navržen k léčbě obezity protože funguje skutečně velmi rychle. GW má také schopnost zvýšit hladinu dobrého cholesterolu HDL a snížit hladinu špatného cholesterolu LDL.

Tento přípravek byl vyvinut v 90. letech pro prevenci a léčbu tvorby nádorů v tlustém střevě, prostaty a prsou. Studie provedená počátkem roku 2000 zjistili, že GW 501516 a další PPAR jsou schopni zastavit metabolické poruchy, jako je obezita a cukrovka, prostřednictvím specifických genových expresí. Liquid !!!

  • Lehké a přesné dávkování
  • Extrémně rychlá vstřebatelnost
  • -Nižší toxicita pro játra
  • -až o 60% účinnější k poměru na mg.

Použití:

pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí. Složení, v jedné kapsli: Hlavní složka 20mg / ml 2- (4 - ((2- (4- (Trifluoromethyl) Phenyl) -5-methylthiazol-4-yl) methylthio) -2-methylphenoxy) Octová kyselina

Ostatné zložky

GW 501516 stimuluje příjem glukózy a tkání kosterního svalstva. Jeho hlavním účinkem je velmi rychlé pálení tuků. Tuk je spalován oxidací mastných kyselin. Je to mechanismus speciálně navržen k léčbě obezity protože funguje skutečně velmi rychle. GW má také schopnost zvýšit hladinu dobrého cholesterolu HDL a snížit hladinu špatného cholesterolu LDL.

Tento přípravek byl vyvinut v 90. letech pro prevenci a léčbu tvorby nádorů v tlustém střevě, prostaty a prsou. Studie provedená počátkem roku 2000 zjistili, že GW 501516 a další PPAR jsou schopnizastavit metabolické poruchy, jako je obezita a cukrovka, prostřednictvím specifických genových expresí. - Vzhledem k tomu, že výzkum stále pokračoval, kulturisté začali velmi rychle GW 501516 používat a označili ho jako jako velmi dobrý doplněk pro zvýšení vytrvalosti. Jeho schopnostispálit přebytečné tukové tkáně, zrychlit hojení a dramaticky zvýšit vytrvalost způsobila, že tento lék je základem každého sportovního cyklu.

Pozitivní účinky:

- Velmi výrazně zvyšuje vytrvalost

- Poskytuje vám velké množství energie, intenzita tréninku bude mnohem vyšší než kdykoliv předtím

- Velmi efektivně zvyšuje regeneraci

- Rychlé pálí tuk, ale není katabolický. To znamená, že budete udržovat všechny své svalové zisky, zatímco budete štíhlejší.

- Účinky jsou cítit již po první dávce

- Poskytuje jednu z nejčistších energií. Není to povzbuzující prostředek takže nebudete cítit úzkost.

- Dodává vám celkový pocit zdraví a pohody

- Nebyly známí žádné nežádoucí účinky, jaterní toxicita nebo potlačení snížení vlastní tvorby testosteronu takže není třeba ani PCT

- Umožní vám zhubnout tím, že používáte tukové zásoby energie spíše než sacharidy

Negativní účinky:

- GW 501516 nemá za posledních 20. let výzkumu zjištěny žádné vedlejší účinky. To je důvod, proč se stal legendou ve světě sportu a atletiky.

Doporučené dávkování:

- Doporučená denní dávka je 10-20mg denně po dobu 12-14 týdnů.

V těle působí 16-24 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: