55 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine Hcl 100 tablet

Yohimbine HCl 100 kapslí od Swiss Pharmaceuticals je extrémně silný a dlouho působící spalovač tuku. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 68
Značka: Swiss Pharma
800 Kč –13 % 699 Kč
Swiss Pharmaceuticals Yohimbine HCL 100 tabliet
800 Kč –13 %

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine Hcl 100 tablet

Yohimbine HCl 100 kapslí od Swiss Pharmaceuticals je extrémně silný a dlouho působící spalovač tuku.

Yohimbine hydrochlorid (HCL), známý jako Yohimbe, je výtažek z afrických yohimbe - stromové kůry. Má dlouhou historii použití v západoafrické tradiční medicíně pro zlepšení sexuálního výkonu. Jde o produkt, který můžete snadno koupit jako doplněk výživy i bez předpisu ale v některých zemích je jeho prodej zakázán. Yohimbe se používal hlavně při léčbě problémech mužské impotence.

Funguje dvojím způsobem a to tak, že zvyšuje sexuální apetit a také zvyšuje průtok krve do penisu, a následně zpomaluje odtok krve, aby setrval penis co nejvíce a nejdéle funkční. Yohimbe je alfa (A2), antagonista receptoru, který zvyšuje uvolňování adrenalinu do synapsí v organismu. Yohimbe je atraktivní doplněk pro kulturisty v tom, že vám pomůže ve třech klíčových oblastech. Je užitečný pro lepší napumpovanost ve vašich svalech při posilování, pomáhá zbavit se tělesného tuku a je jako termogenní extender.

Anabolizant Yohimbe se používá pro vedení krve v penisu k léčbě impotence, přínosem pro kulturistiku je v tom, že pomáhá podporovat lepší napumpovanost ve vašich svalech, stejně jako dilataci periferních cév ve vašem tele.Tento preparát je také zvláště účinný při snižování tělesného tuku stejně jako u mužů, tak iu žen. Spodní část těla má vyšší počet receptorů alfa-2, a to zejména u žen. Tyto receptory A2 způsobují, že se v organismu udržuje tuk. Yohimbe, protože to je alfa-2 andrenergic antagonista, vám pomůže k menšímu množství tuku tím, že je alfa blokátor receptoru. V některých článcích se můžete dočíst, že je téměř srovnatelný s Nolvadex, který blokuje estrogen, a tím eliminuje šance na vznik gynekomastie.

U mužů tyto receptory A2 nejvíce převládají v břišní části a u žen v oblasti lýtek, stehen a hýždí. Tento alfa-2 blokující účinek pomáhá tělu, aby uvolňoval tukové zásoby. Na druhou stranu se vaše tělo snaží s tímto bojovat a nakonec bude produkovat více alfa receptorů.

Třetí důvod je ten, že Yohimbe pomáhá prodloužit účinnost jiných termogenních doplňků. Po nepřetržitém používání těchto produktů, organismus snižuje regulaci beta-2 receptorů. Je ho vhodné použít i do PCT.

Výrobce: Swiss Pharmaceuticals

Balení: 100 kapslí

Obsah 1 kapsle: 10 mg Yohimbine HCl

Nežádoucí účinky produktu Yohimbine Nejčastěji spojené s Yohimbe jsou nervozita, podrážděnost, třes končetin. Pokud nežádoucí účinky neustupují, je třeba snížit denní dávku až na polovinu a postupně zvyšovat dávku, dokud se znovu nedostanete na doporučenou denní dávku.

Suplementace nesmí přesáhnout více než 10 týdnů. Doporučené dávkování anabolika Yohimbine Denní dávka se stanoví 0,2 mg na kg, čili u 80 kg jedince je to 16 mg -20 mg denně. Alternativně se dávka upravit podle pokynů lékaře nebo odborníky na výživu.

Doporučená dávka 1-2 tobolek spalovače tuku byla úspěšně testována s výsledkem zvýšení spalování tuků - bez významných účinků na kardiovaskulární parametry, jako je krevní tlak nebo srdeční frekvencia.Tento výživový doplněk je nejúčinnější, když se bere mezi jídly. Výborně doplní váš zdravý jídelníček v každé fázi přípravy.

Hodí se kombinovat se speciálními vitamíny, minerály ve formě doplňků nebo proteiny, spalovači či dalšími výrobky od Swiss Pharma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: