7 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Trenavar 80 kapslí

Trenavar je prohormon, který byl na trh uveden v roce 2011. Je také známý pod názvem Trendione a je desetkrát více androgenní jako testosteron. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 125
Značka: Swiss Pharma
1 600 Kč –13 % 1 399 Kč
Kategorie: Objem a síla
Swiss Pharmaceuticals Trenavar
1 600 Kč –13 %

Swiss Pharmaceuticals Trenavar 80 kapslí

Trenavar je prohormon, který byl na trh uveden v roce 2011. Je také známý pod názvem Trendione a je 10krát více androgenní jako testosteron. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

 

Popis Trenavaru od Swiss Pharma

Anabolikum Trenavar představuje prohormon, který se cílí na 17b-HSD1, což v znamená, že se v těle konvertován na anabolický steroid - trenbolon.

Je známo, že má vysokou afinitu k androgenním receptorům a funguje také jako antagonista glukokortikoidových receptorů, což je významná funkce Trenavaru. Má stejné 3 konjugované dvojné vazby jako trenbolon. Liší se od něj jedině tím, že má 17-ketonovou skupinu, kde trenbolone má 17b-hydroxy. Tento keton se následně hydrolyzuje na aktivní formu trenbolon. Podle těchto faktů lze očekávat stejné účinky, jaké přináší aplikace injekčního trenbolon.

Starší "tren" PH byly konvertovány na dienolone, který je svou strukturou podobný trenbolone, ale není ani zdaleka tak silný. Metabolismus trenavaru od Swiss Pharma je skutečně vysoký, takže uživatel může očekávat splnění stejně vysokých cílů. Přínosem orální formy je, že se nedostavuje "tren kašel", což je běžný jev po aplikaci injekčního trenbolon.

Jedná se o nutkání kašlat a intenzita tohoto stavu je individuálně dána. Od několik sekundového, až po déle trvající, což rozhodně není nic příjemného. Studie z roku 1996 zjistila, že orálně podaná forma trenbolone byla zjistitelná v testech 2 - 4 dny po užití, což je daleko kratší dobu, než u jeho injekční varianty. Předpokládá se, že u trenavaru to bude podobné.

Přesná detekční doba však není známa. Je vhodný do samostatných cyklů, stejně tak i v kombinaci s ostatními prohormon. Vyznačuje se také přívlastkem "prohormon zkušených". Nedoporučuje se lidem náchylným na vznik gynekomastie. Podle zkušeností konzumentů, za největší benefity užívání se považuje růst čisté, suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a rýsování svalstva při současném odbourávání podkožního tuku.

V dostupné literatuře se také uvádí extrémně prokrvení svalů během tréninku. Nejčastěji svalové přírůstky jsou v rozmezí 5 - 7 kg po jednom cyklu.

Trenavar = prekurzor trenbolone

 

Hlavní výhody Trenavaru

  • Zabezpečuje růst čistých svalů a síly, zvyšuje vaskularitu
  • Zlepšuje svalovou tvrdost a hustotu
  • Maximálně prokrvení svalů během tréninku i po jeho skončení
  • redukce tuků
  • Nemá estrogenní účinky

Dávkování Trenavaru:

Je populárnější  i z důvodu, že k dosažení výsledků postačí kratší cykly - 4 týdny v denní dávce 30 - 40 mg. U zkušených konzumentů může denní dávka zvýšit až do výše 60 mg.

Dávkování je velmi jednoduché a kvůli pohodlí užívání je Trenavar od Swiss Pharma vysoce oblíbený u kulturistů, kteří ho používají během příprav ale i mimo sezónu. Je ideální v kombinaci s nízkokalorickou dietou, doplněnou o speciální vitamíny a minerály, proteiny nebo jiné doplňky pro fitness a bodybuilding.

Po cyklu je třeba nasadit PCT. Doporučujeme ULTIMATE PCT od Swiss Pharma.

Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: