7 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Trenadrol | 80 kapslí

  • Multikomponentný anabolický prohormon
  • Podporuje tvorbu suché, pevné svalové hmoty
  • Pomáhá zpevňovat a vyživovat kosti
  • Hlavní složky: Halodrol, Trenavar, Ligandrol
  • Obsah balení: 80 kapslí Trenadrol
  • Účinná látka: 45 mg Trenadrol / tobolka
  • Dávkování: 1-2 kapsle denně během 4-8 týdnů
  • Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.
Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 897
Značka: Swiss Pharma
1 999 Kč –15 % 1 690 Kč
Kategorie: Objem a síla
Swiss Pharmaceuticals Trenadrol 80 kapsul
1 999 Kč –15 %

Swiss Pharmaceuticals Trenadrol | 80 kapslí

Anabolický prohormon Trenadrol vznikl ve společnosti Swiss Pharmaceuticals spojením prohormon Halodrol a Trenavar, které patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější fitness doplňky. Vhodnou kombinací těchto látek vznikl produkt, který v sobě spojuje schopnost vytvářet svalovou hmotu během cyklů i diet, redukovat tuky, zvyšovat kvalitu kostí a přitom nevyvolávat vedlejší androgenní účinky. HALODROL Halodrol je vysoce efektivní anabolický prohormon od společnosti Swiss Pharmaceuticals.

Díky nízké náročnosti na PCT (post-únavovou terapie) je ideálním produktem pro začátečníky v oblasti užívání prohormon. Patří mezi nejefektivnější anabolické prohormony z hlediska růstu svalstva. Při objemové stravě je běžný zisk 5 - 8 kg čisté svalové hmoty. Halodrol se po použití enzymatickou reakcí v těle přeměňuje na anabolický steroid turinabol. Ten se v dalším kroku váže na and

rogenní receptory svalových buněk. Tento proces je z hlediska růstu svalové hmoty stejně účinný jako přímá aplikace testosteronu. Má však méně nežádoucích účinků, jelikož anabolicko-androgenní poměr je při Halodrole příznivých 74:28, zatímco při testosteronu je to 1: 1. TRENAVAR Trenavar je prohormon, který se v těle přeměňuje na anabolický steroid trenbolon. Pomáhá tvořit pevné svalstvo bez zadržování vody - jeho hlavní výhodou je, že tvoří opravdu suché (a tedy pevné) svalstvo. Zároveň je velmi účinným prostředkem pro odbourávání tuků. LIGANDROL Ligandrol patří do skupiny selektivních modulátorů androgenního receptoru, tzv. sarmu.

Obecně je považován za jeden z nejsilnějších prostředků zaměřených na růst kvalitní svalové hmoty, a to přesto, že není prohormon v úzkém slova smyslu. Jeho výhodou je, že podporuje pevnost a kvalitu kostí. Díky tomu je vyhledávanou látkou především v kulturistice. Tak, jako ostatní látky z kategorie sarm má Ligandrol téměř nulové estrogenní vedlejší účinky, a proto představuje optimální alternativu vůči prohormonálnym cyklem.

 

Balení Trenadrolu obsahuje 80 kapslí, které při doporučeném dávkování vydrží přibližně 2-3 měsíce. 1 kapsle 2x denně se užije s jídlem a zapije sklenicí vody. Během užívání produktu je třeba dbát na dostatečný příjem tekutin. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Po prohormónovom cyklu se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu; na našem eshopu najdete například Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCT, Pure Labs Clomadex nebo German Pharma Ultimate PCT.

Výhody produktu: růst čisté svalové hmoty  zlepšení hustoty a definice svalstva nysoké prokrvení svalů během tréninku i po něm pokles tělesného tuku bez estrogenních účinků Pro koho je určen: kulturisté, kteří hledají rychlý nárůst kvalitní svalové hmoty aktivní sportovci v různých tréninkových fázích

Podobné produkty:

Swiss Pharmaceuticals Oxadrol / 80 kapslí

Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při jeho používání doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: