11 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Stanodrol 80 kapslí

Užíváním tohoto produktu můžete očekávat tvrdou svalovou hmotu, zvýšenou tréninkovou agresi s pozitivním vlivem na libido. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 122
Značka: Swiss Pharma
1 750 Kč –9 % 1 590 Kč
Kategorie: Objem a síla
Swiss Pharmaceuticals Stanodrol
1 750 Kč –9 %

Swiss Pharmaceuticals Stanodrol 80 kapslí

Užíváním tohoto produktu můžete očekávat tvrdou svalovou hmotu, zvýšenou tréninkovou agresi s pozitivním vlivem na libido. 

 

Popis Stanodrolu od Swiss Pharma

Stanodrol jako sloučenina, která vzniká v těle dvoufázovým procesem přeměny na testosteron. To znamená, že ve spojení dalších látek jako je Trenavar nebo Halodrol dosáhnete velké přírůstky suchých tvrdých svalů a zvýšení energie v každé fázi posilovacích cyklů.

Stanodrol je konkrétněji 3-beta-hydroxyetioallocholan-17-on nebo DHT (Dihydrotestosteron) a jeden z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších prohormon na trhu se sportem. Je vyroben tak, aby svalové přírůstky byly dlouhodobé a přetrvaly i po vysazení.

 

Další výhody Stanodrolu jsou:

  • Extrémně suchá svalová hmota, výrazné vyrýsování.
  • Poskytuje tvrdou a hustou svalovou hmotu a sílu.
  • Dlouhotrvající svalové zisky
  • Minimální vedlejší účinky

 

Po cyklu je třeba užít PCT, doporučujeme Ultimate PCT od Swiss Pharma.

 

Díky Stanodrolu vytěžíte maximum v oblasti nárůstu síly a máte celkově více energie a motivace v každodenním životě. Stanodrol je mírný, ale velmi silný = účinný prohormon. Proto je velmi vhodný pro začátečníky i pokročilé. Výborně zapadne do vašeho stravovacího plánu, kde by neměly chybět fitness doplňky jako kreatiny, spalovače, proteiny nebo speciální vitamíny a minerály určené pro sportovce.

 

Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: