17 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Oxadrol 80 kapslí

  • Multikomponentný anabolický prohormon
  • Podporuje tvorbu suché a pevné svalové hmoty
  • Zvyšuje hladinu růstového hormonu v těle až o 34%
  • Hlavní složky: Epistane, Ibutamoren, Trenavar
  • Obsah balení: 80 kapslí Oxadrol od Swiss Pharmaceutical
  • Účinná látka: 60 mg Oxadrol / tobolka
  • Dávkování: 1 kapsle denně
  • Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.
Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 116
Značka: Swiss Pharma
2 150 Kč –25 % 1 610 Kč
Kategorie: Objem a síla
Swiss Pharmaceuticals Oxadrol
2 150 Kč –25 %

Swiss Pharmaceuticals Oxadrol | 80 kapslí

 Anabolický prohormon Oxadrol vznikl ve společnosti Swiss Pharmaceuticals zkombinováním několika vysoce efektivních produktů (Epistane, Ibutamoren a Trenavar), které patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější fitness doplňky.

Vhodnou kombinací těchto látek vznikl produkt, který v sobě spojuje schopnost vytvářet svalovou hmotu během cyklů i diet, udržet v těle nízkou hladinu kortizolu a zároveň redukovat tuky, což z něj činí mimořádně účinný prostředek v procesu získávání kvalitní svalové hmoty.

 EPISTANE

Epistane je anabolický prohormon určen pro rychlý nárůst kvalitní svalové hmoty během cyklů i během období diety. Je to dihydrotestosteron, čili je velmi podobný přirozenému lidskému testosteronu. Je zároveň velmi silnou anti-estrogenovou sloučeninou, díky čemuž při jeho používání nehrozí estrogenní vedlejší účinky (gynekomastie a jiné).

Nabízí podporu růstu svalů srovnatelnou s anabolickými steroidy.

 IBUTAMOREN

Ibutamoren MK-677 je stimulant HGH růstového faktoru IGF-1. Je ideální pro atlety, kulturisty a profesionálních sportovců v každém období jejich přípravy. Díky absenci negativních účinků je Ibutamoren MK-677 vyhledávaným produktem především pro kulturisty.

Jeho jedinečnou vlastností je schopnost udržet v těle nízkou hladinu kortizolu, což je klíčový faktor pro růst svalové hmoty. Ibutamoren zároveň omezuje uvolňování somatostatinu, a proto je jeho účinnost v procesu růstu svalové hmoty mimořádně vysoká.


TRENAVAR

Trenavar je prohormon, který se v těle přeměňuje na anabolický steroid trenbolon. Pomáhá tvořit pevné svalstvo bez zadržování vody - jeho hlavní výhodou je, že tvoří opravdu suché (a tedy pevné) svalstvo. Zároveň je velmi účinným prostředkem pro odbourávání tuků.


Balení Oxadrolu obsahuje 80 kapslí, které při doporučeném dávkování vydrží přibližně 2-3 měsíce. 1 kapsle denně se užije s jídlem a zapije sklenicí vody. Během užívání produktu je třeba dbát na dostatečný příjem tekutin. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater.

 

Po prohormónovom cyklu se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu; na našem eshopu najdete například Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCT, Pure Labs Clomadex nebo German Pharma Ultimate PCT.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: