3 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapslí

Nightmare je účinný intenzivní regenerační přípravek, který řeší problémy s usínáním a poskytuje hluboký spánek bez probuzení během noci. Přípravek zlepšuje náladu, zvyšuje účinnost během dne a předchází poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptomům nespavosti! Poruchy normálního rytmu jsou schopny účinně ztížit váš život. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 356
Značka: Swiss Pharma
1 400 Kč –16 % 1 180 Kč
Kategorie: Špeciality
Swiss Pharmaceuticals Nightmare
1 400 Kč –16 %

Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapsúl

Nightmare je účinný intenzivní regenerační přípravek, který řeší problémy s usínáním a poskytuje hluboký spánek bez probuzení během noci. Přípravek zlepšuje náladu, zvyšuje účinnost během dne a předchází poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptomům nespavosti! Poruchy normálního rytmu jsou schopny účinně ztížit váš život. Neklidný spánek má vliv na vaši náladu což má za následek neustálé přepracování a sníženou účinnost během dne. Takže pokud máte problémy se spánkem - rozhodně sáhněte po tomto produktu.

Phenibut - je fenylové derivát GABA, který je hlavním neurotransmiterem v těle a reguluje excitabilitu neuronů centrálního nervového systému. Snadno proniká hematoencefalickou bariérou, a proto je jeho působení v lidským tělem velmi rychle pociťované. V Rusku je registrován jako přípravek používaný v boji proti úzkosti, depresi a nespavosti, zatímco ve Spojených státech a západní Evropě má status doplňku stravy. Fenibut má nootropické vlastnosti, které mají vliv na zlepšení paměti a koncentrace. Je to také vynikající prostředek pro boj s příznaky únavy během dlouhých hodin práce a studia - s bolestmi hlavy, pocitem těžkosti v hlavě, podrážděnosti a emoční nestabilitou. Bylo také prokázáno, že Phenibut zvyšuje hladinu dopaminu v mozku, což může vést ke zlepšení nálady a na zvýšení libida. Výsledky studie naznačují, že Phenibut výrazně zlepšuje funkci mozku, což vede k normalizaci metabolismu mozkové tkáně a také k modulaci průtoku krve v centrálním nervovém systému. Phenibut tedy zvyšuje účinnost lidské mysli, což má vliv na zlepšení kognitivních funkcí.

Gaba - existuje jako organická chemická sloučenina ze skupiny aminokyselin, která působí jako hlavní neurotransmiter s inhibiční aktivitou v celém nervovém systému. Ovlivňuje nejen budování svalů, ale také usnadňuje usínání, uvolňuje úzkost a uklidňuje. GABA působí na nervový systém, zvyšuje práh excitability nervových buněk a omezuje tak jejich citlivost na podněty. GABA způsobuje relaxaci, uklidnění - díky zvýšenému uvolňování endorfinů - celkové zlepšení pohody a lepší náladu.

 

Mucuna pruriens – liečivá rastlina; jijiž semená obsahujú levodopu, ktorá je priamym predchodcom dopamínu a účinným liekom pri liečbe Parkinsonovej choroby. Ovplyvňuje zlepšenie pohody a zvýšenú aktivitu, čo vedie k zvýšenej kapacite cvičenia a sexuálnu funkciu. Účinne zvyšuje možnosti syntézy dopamínu. Tento ohromujúci neurotransmiter je mimoriadne dôležitým prvkom pre správne fungovanie nervového systému a toku nervových signálov. Nedostatok dopamínu bol preukázaný u ľudí s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, najmä v oblastiach mozgu zodpovedných za jeho motorickú funkciu. Nízka hladina tohto neurotransmiteru sa môže prejaviť nástupom straty pamäti, problémy s dosiahnutím plnej koncentrácie a často tiež ovplyvňujúce staršie osoby.

5-HTP - je přirozeně se vyskytující látka, která se získává ze semen západní africké rostliny Griffonia simplicifolia. Člověk má schopnost ji sám produkovat z L-tryptofanu - aminokyseliny, která se nachází v produktech obsahujících proteiny, i když konzumace této aminokyseliny v těle neposkytuje neustálý růst 5-HTP. V praxi působí 5-hydroxytryptofan jako prekurzor serotoninu (5 HT), který přeměňuje - zvyšuje hladinu tohoto velmi důležitého hormonu - neurotransmiter, který hraje obrovskou roli v mnoha lidských životních funkcích. 5-HTP, užívaný orálně, rychle vstupuje do krevního řečiště a jeho vstřebatelnost je více než 70%. Za krátký čas překoná "hematoencefalickou" bariéru a zahájí svou činnost. Stojí za zmínku, že rozsah jeho použití je obrovský. 5-HTP jako doplněk stravy pomáhá při přísné dietě, kdy hladina serotoninu významně klesá. 5-HTP funguje efektivně jako tzv. "Blokátor" chuti k jídlu a pomáhá při zvládnutí těžkého hladu během přísné diety.

Picamilon - je sloučenina s nootropními vlastnostmi. Účinná složka pikamilonu se stává z účinných látek, z nichž první je GABA a druhou je niacin. Pikamilon prochází hematoencefalickou bariérou. Používá se hlavně ke snížení úzkosti a také ke zvýšení účinnosti těla. Pikamilon má nootropické vlastnosti. Studie ukázaly, že vztah je mimořádně účinný při zvyšování rychlosti učení a posiluje paměť. Valerian, je jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak se vypořádat se stresem a vysokým nervovým napětím. To vám umožní uklidnit se, snižuje úzkost a velkou nervozitu. Kromě toho usnadňuje usínání a zaručuje klidný spánek po celou noc. Valerian vděčí za svou aktivitu řadě účinných látek, jako je valeranone, valerenal, estery kyseliny isovalerová nebo flavonoidy. Některé z těchto složek umožňují aktivovat receptory GABA, díky kterým se mozek rychle odpojí od zbytečných a stresových podnětů.

Sulbutiamine - je derivát známého vitamínu B1 (thiamin). Je to organická chemická sloučenina, která překvapivě efektivně proniká do nervového systému. Je důležitý pro normalizaci procesů probíhajících v nervovém systému - eliminuje úzkosti, zlepšuje kvalitu kontaktů s prostředím, omezuje pocity, jako je hanba, plachost, nedostatek sebeúcty nebo strach z jiných lidí. Široce se používá k léčbě astenie nebo sexuálního původu v psychice. Díky nootropních vlastnostem výrazně ovlivňuje zlepšení paměti a koncentrace, zlepšuje účinnost a vytrvalost celého těla pro fyzické i duševní úsilí.

Melatonin - je organická chemická sloučenina - derivát tryptofanu, který v lidském těle působí jako "spánkový hormon". Vytváří se v epifýze, konkrétněji ve speciálních buňkách zvaných pinealocyty. Melatonin je trochu spřízněný s jiným důležitým neurohormonů - serotoninem. V průběhu několika chemických reakcí se serotonin mění v případě potřeby na melatonin. Melatonin lze také použít pro práci na směny - když potřebujete jít spát v neobvyklých hodinách, nebo když jsou "hodiny přesunuty" v případě jevu Jet Lag. Melatonin je silný antioxidant - snižuje oxidační stres a brání tak buněčným extrakce. To je nesmírně důležité pro nervový systém, kde se vyskytuje v největším množství - zabraňuje poškození neuronů a zastavuje neurodegenerativní onemocnění. Použití melatoninu nemá žádné vedlejší účinky. Piperin 95% - aktivní složka pepře, termogenní. Může zvýšit přívod krve do tkání zažívacího traktu, což vede k lepší stravitelnosti složek potravin. Výrazně zlepšuje asimilaci mnoha aktivních složek doplňků.

Doporučené dávkování:

Vezmete 1 kapsli s 250 ml studené vody 45 minut před spaním. Začněte s 1 tobolkou. Maximální dávka, kterou je třeba Vzít, jsou 2 tobolky. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: