22 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Megadrol | 80 kapslí

  • Multikomponentný anabolický prohormon
  • Zvyšuje svalovou kvalitu a vaskularitu
  • Podporuje dlouhotrvající svalový nárůst
  • Snižuje množství tuku v těle
  • Obsah balení: 80 kapslí Megadrol
  • Účinná látka: 100 mg Megadrol / tobolka
  • Dávkování: 1-2 tobolky denně během 4-8 týdnů
  • Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.
Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 903
Značka: Swiss Pharma
1 999 Kč –27 % 1 450 Kč
Kategorie: Objem a síla
swiss pharma megadrol 80 tabliet
Akce
1 999 Kč –27 %

Swiss Pharmaceuticals Megadrol | 80 kapslí

Megadrol patří mezi nejúčinnější stimulanty švýcarské společnosti Swiss Pharmaceuticals. Jeho primární účinek je soustředěn na růst svalového objemu a jeho kvalitu. Je to jedna z najvyváženejších kombinaci doplňků pro kulturisty a dalších sportovců. Megadrol se skládá ze tří speciálních prohormon: Epistane od Swiss Pharmaceuticals je anabolický prohormon určen pro rychlý nárůst kvalitní svalové hmoty během cyklů i během období diety. Epistane je dihydrotestosteron, čili je velmi podobný přirozenému lidskému testosteronu. Je zároveň velmi silnou anti-estrogenovou sloučeninou, díky čemuž při jeho používání nehrozí estrogenní vedlejší účinky (gynekomastie a jiné). Nabízí podporu růstu svalů srovnatelnou s anabolickými steroidy. Trénují je prekurzor, který se v těle přeměňuje na anabolický steroid trenbolon.

Pomáhá tvořit pevné svalstvo bez zadržování vody - jeho hlavní výhodou je, že tvoří opravdu suchou svalovou hmotu. Zároveň je velmi účinným prostředkem pro odbourávání tuků. Má vysokou afinitu k androgenním receptorům a funguje jako antagonista glukokortikoidových receptorů. 1-Andro je nemethylovaný prohormon, který podporuje zvýšení svalové hmoty a síly. 1-Andro je konvertován na 1-testosteron, který poskytuje až sedmkrát vyšší anabolický index jako testosteron. Přestože se jedná o poměrně silný prohormon, nevykazuje nežádoucí vedlejší účinky. Balení obsahuje 80 kapslí Megadrol. Jedno balení vydrží přibližně 2-3 měsíce. Tobolka se zapije sklenicí vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem.

Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Produkt se nedoporučuje osobám mladším 21 let. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Po prohormónovom cyklu se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu; na našem eshopu najdete například Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCT, Pure Labs Clomadex nebo German Ph arma Ultimate PCT.

Výhody produktu: podporuje extrémně hrubou svalovou stavbu významný nárůst hmotnosti v krátkém čase dlouhotrvající svalový nárůst snížení množství tělesného tuku zvyšuje libido Pro koho je produkt určen: osoby, které pracují na odbourávání tuku zároveň s růstem svalové hmoty sportovci, kteří chtějí zlepšit kvalitu a hustotu svalů

Podobné produkty: Swiss Pharmaceuticals Superdrol / 80 kapslí T

ento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při jeho používání doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: