16 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme 60 kapslí

EPH extract - Extrakt EPH se získává z rostliny "ephedra Sinice".  Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 266
Značka: Swiss Pharma
1 500 Kč –21 % 1 190 Kč
Kategorie: Špeciality
Swiss pharmaceuticals Eca Extreme
1 500 Kč –21 %

Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme 60 kapslí

EPH extract - Extrakt EPH se získává z rostliny "ephedra Sinice". 

 

Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme 60 kapsúl - zloženie

Coffein - Káva obsahuje stovky účinných látek, které částečně eliminují pozitivní účinek kofeinu. Poskytuje účinek zlepšeného výkonu. Optimální dávkování čistého kofeinu může mít za následek významné zvýšení výkonu, úlevu od bolesti a projevy svalové horečky. Kofein stimuluje centrální nervový systém, zostřuje vnímání, koncentraci, mentální zaměření a urychluje metabolismus. Při dostatečném dávkování má močopudný účinek! Kofein blokuje receptory adenosinu v mozkové tkáni, což zase snižuje aktivitu nervového systému. Nervové buňky však zůstávají plně funkční. Molekuly cAMP jsou v těle posly adrenalinu. Kofein blokuje enzym zodpovědný za rozklad těchto molekul v buňkách. Účinek adrenalinu je proto trvanlivější a mnohem silnější. Kofein zvyšuje mobilitu vápníku v kosterních svalových buňkách, takže svalová kontrakce získává sílu!

Aspirin - aspirin je látka proti bolesti. Když je aspirin používá jako součást složení ECA, zabraňuje snižování hladin norepinefrinu. Jinými slovy, pomáhá udržovat stimulační účinky, které extrakt kofeinu a efedry vytváří. Dlouhodobé užívání aspirinu, a to i v malých dávkách, bylo spojeno se zvýšeným rizikem krvácení v gastrointestinálním traktu.

DMA - DMA (1,3-dimethylamylamine) je derivát, který se prodává v před-tréninkových produktech a produktech na hubnutí, z nichž mnohé se prodávají jako doplňky výživy. DMA není jen dietní složka, je to také silný posilovač a energizátor.

Synephrine - Princip fungování Synefrinu - tělo začne produkovat více tepla, takže začne spotřebovávat více energie z tuků. 1. Synefrin je jako doplněk stravy určený k podpoře spalování kalorií. 2. Synefrin také pomáhá čistit krev a bylo zjištěno, že rozpouští ledvinové kameny. 3. Synefrin je stimulant, podobný kofeinu. 4. Má se za to, že synefrin způsobuje potlačení chuti k jídlu a zvýšení metabolické rychlosti a kalorického výdeje.

Bioperine - Bioperine je patentovaný extrakt získaný z ovoce pepře standardizovaného minimálně na 95% piperidinu. Pepř byl používán v lidské stravě od starověku a je jedním z nejpoužívanějších koření na světě. 

Yohimbine HCl - Yohimbine HCl je stabilní a není zničen v žaludku. Takže pokud chcete těžit z požití Yohimbin, měli byste se určitě uchýlit k užívání Yohimbine HCl. Protože aktivní složka Yohimbine HCl skutečně přichází do těla v maximální síle!

Hordenine - Hordenin se přirozeně vyskytuje v ječmeni (Hordeum vulgare). V chemické struktuře je podobný stimulantů nalezeným v hořký pomeranč. Hordenin je součástí mnoha doplňků stravy používaných pro sportovní výkon a hubnutí. Lze ho také najít v řasách, kaktusech a některých druzích trávy. Lidé berou hordenine pro zlepšení atletického výkonu a hubnutí. Některé výzkumy ukazují, že by mohl stimulovat centrální nervový systém a zvýšit srdeční frekvenci, krevní tlak a rychlost dýchání. Tyto účinky se zdají být krátkodobé a vyžadují vysoké dávky.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Vezměte 1-2 tabletky s 250 ml studené vody 45 minut před tréninkem. Začněte s 1 tobolkou. Pro vyšší dávkování se poraďte s lékařem nebo nutričním poradcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: