5 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals CREADROL 120 kapslí

CREADROL obsahuje všechny formy nejúčinnějšího kreatinu v ideální kombinaci. Produkt je navržen tak, aby maximalizoval zisky svalů a zvyšoval sílu.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1707
Značka: Swiss Pharma
999 Kč –35 % 649 Kč
Kategorie: Kreatiny
Swiss Pharmaceuticals CREADROL 120 kapslí
999 Kč –35 %

Detailní popis produktu

CREADROL obsahuje všechny formy nejúčinnějšího kreatinu v ideální kombinaci. Produkt je navržen tak, aby maximalizoval zisky svalů a zvyšoval sílu.

Co je kreatin?

Kreatin je molekula, která se v těle produkuje z aminokyselin. Vyrábí se primárně v játrech a v menší míře v ledvinách a slinivce břišní. Uchovává vysokoenergetické fosfátové skupiny ve formě fosfokreatinu, které jsou ADP, a regeneruje je na ATP, primární nosič energie v těle. Tato role při výrobě energie je zvláště důležitá v podmínkách vysoké energetické poptávky, jako je intenzivní fyzická nebo duševní aktivita. Kreatin lze nalézt v některých potravinách a nejvíce se vyskytuje v mase a rybách.

Jaké jsou výhody kreatinu?

Primární výhodou kreatinu je zlepšení síly a výdeje energie během cvičení. Za tímto účelem je kreatin dobře prozkoumán a jeho účinky jsou docela pozoruhodné. Při použití ve spojení s cvičením může kreatin zvýšit svalovou hmotu a sílu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 kapsle 3x denně s 250 ml studené vody v pravidelných intervalech. Maximální denní dávka je 8 tobolek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: