Neohodnoceno

SWISS pharmaceuticals AOC 180 kapslí

AOC je speciálně navržený produkt pro vyvolání maximálního napumpování svalů. Obsahuje prémiovou kombinaci aktivních složek, jako je AAKG + Citruline + Ornitine. Produkt lze použít v tréninkové i netréninkové dny několikrát během dne. Kromě samotného efektu napumpování funguje také dobře pro lepší spánek.   Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1713
Značka: Swiss Pharma
999 Kč –30 % 699 Kč
SWISS pharma AOC 180 kapslí
999 Kč –30 %

AOC je speciálně navržený produkt pro vyvolání maximálního napumpování svalů. Obsahuje prémiovou kombinaci aktivních složek, jako je AAKG + Citruline + Ornitine. Produkt lze použít v tréninkové i netréninkové dny několikrát během dne. Kromě samotného efektu napumpování funguje také dobře pro lepší spánek.  

Co je arginin alfa-ketoglutarát (AAKG)?

Arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) je primární ingrediencí ve většině před-tréninkových doplňků pro zvýšení objemu buněk. Je to aminokyselinová sloučenina, která pomáhá zvyšovat svalovou „pumpu“ a prokrvení, stejně jako dodávku krve, kyslíku a živin do pracujících svalů během cvičení. Podíváme-li se konkrétněji na profil alfa-ketoglutarátu argininu (AAKG), jedná se o podmíněně esenciální aminokyselinu, která hraje v lidské biochemii řadu životně důležitých rolí. Zejména má důležitou roli při syntéze bílkovin, což je proces, při kterém svaly používají bílkoviny k opravě a opětovnému růstu. Přidání sloučeniny -Ketoglutarát pomáhá zlepšit dodávání L-argininu v metabolických drahách. Jednoduše řečeno, toto pomáhá L-argininu efektivněji pracovat v těle, které je navrženo tak, aby vám pomohlo dosáhnout vynikajících výsledků.  

Citrulin malát:

L-citrulin je neesenciální (podmíněně esenciální) aminokyselinová mikroživina, kterou si tělo nedokáže vyrobit v dostatečném množství, obvykle při větší zátěži, a proto může být nutné doplnění. Pokud jde o ovoce, nachází se citrulin ve velkém množství například v melounu. Synergickou kombinací aminokyseliny L-citrulinu a kyseliny jablečné je L-citrulin malát. Kyselina jablečná (malát) je organická kyselina, kterou lze nalézt v přírodě (například v jablku). Aminokyselina L-citrulin je to, z čeho jsou aminokyseliny L-arginin a L-ornithin vyrobeny. Je to vzorec velmi populární mezi sportovci.  

L-ornitin:

L-ornithin je neproteinová aminokyselina (nepoužívá se k tvorbě proteinů), která je meziproduktem močovinového cyklu a poskytování ornithinu do buňky je ve skutečnosti krokem omezujícím rychlost cyklu. Ornithin se váže na molekulu známou jako karbamoylfosfát, která vyžaduje produkci amoniaku a poté se přeměňuje na L-citrulin, přičemž se jako vedlejší produkt uvolňuje močovina. Díky tomu je přeměna taková, která snižuje koncentraci amoniaku v krvi a současně zvyšuje močovinu. L-ornithin je považován za důležitý u stavů, které se vyznačují nadměrnou hladinou amoniaku, a to se zaměřuje hlavně na jaterní encefalopatii (klinický stav jater) nebo dlouhodobé kardiovaskulární cvičení.  

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Vezměte 6 tobolek s 250 ml studené vody 45 minut před tréninkem. Doporučené hardcore 8 tobolek s 250 ml studené vody 45 minut před tréninkem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: