4 hodnocení

Submission Science Rocky 300 g

POSLEDNÍ KUSY Rocky je v současnosti nejdynamičtější předtréninkový formulí dostupnou na trhu, je vytvořen pro profesionální sportovce, kteří potřebují energické nakopnutí, aby ze sebe dali ještě o level víc. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Varianta
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 546/OVO
870 Kč

Rocky je v současnosti nejdynamičtější předtréninkový formulí dostupnou na trhu, je vytvořen pro profesionální sportovce, kteří potřebují energické nakopnutí, aby ze sebe dali ještě o level víc. Vylepšená verze starého Rockyho!

Nová formule byla vyrobena z těch nejúčinnějších látek! Účinně přispívá k silné stimulaci, zvyšuje koncentraci, soustředěnost a zaručuje vysokou motivaci, a extrémní svalovou napumpovanost. Díky dokonale zvolenému výběru ingrediencí získáte rychlejší regeneraci a cvičení se stává pro vás jednodušším a plným radosti. Výzkumníci ze společnosti Submission Science ve spolupráci s sportovci vylepšili kultovní produkt Rocky 1,3 pro maximální efekt.

Dalším přínosem pro organismus je, že se výrobce rozhodl přidat B12 a D3. Výrobek by neměli používat lidé mladší 18 let a začátečníci, kteří mají už nějaké to dobrodružství se silnými predtréningovkami za sebou.

Složení:

Citrulin malát 2: 1 - účastní se syntézy oxidu dusnatého (NO) čímž zvyšuje příjem kyslíku, glukózy, aminokyselin a kreatinu a tím přímo přispívá vzniku nových svalových buněk. Snižuje koncentraci kyseliny mléčné a amoniaku ve svalech, což umožňuje tělu rychleji získat energii zvýšením hladiny kreatinfosfátu a resyntézy ATP.

Agmatín sulfát - je vysoce čistý a přirozený zdroj agmatínu produkovaný moderními fermentačními metodami. Agmatín účinně zvyšuje sekreci Oxidu dusnatého v lidském těle, což se projevuje silným pocitem svalové pumpy během tréninku. Rozšíření cév způsobuje mnohonásobné zvýšení zásobování krve a živin přímo do svalů, což výrazně urychluje proces regenerace a konstrukce nových svalových vláken. Ve studiích používajících agmatín se ukázalo, že jeho účinek podporuje syntézu bílkovin i 2-násobně.

N-acetyl tyrosin - acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrosin. Běžný L-tyrosin je méně stabilní a také méně rozpustný ve vodě, což může vést ke snížené biologické dostupnosti. N-acetyl-L-tyrosin podporuje funkci mozku podporou syntézy katecholaminů norepinefrinem a dopaminem (neurotransmitery). N-acetyl tyrosin pomáhá při správném fungování nervového systému a při udržování normálních psychologických funkcí a přispívá ke snížení únavy. Kofein citrát - citrát kofeinu získal popularitu ve "Fitness Světě" teprve nedávno, protože zvyšuje hladinu kofeinu v krvi rychleji než jiné zdroje. Kofein bezvodý je bezvodá forma kofeinu ze skupiny organických sloučenin. Blokuje receptory adenosinu v mozku, což má za následek eliminaci pocitu únavy během tréninku. Díky svému termogenní působení také účinně spaluje tuk a zlepšuje bazální metabolismus.

Synefrin HCL - má podobnou strukturu jako efedrin. Získává se přirozeným způsobem z nezralých citrusových plodů, např. Citrus uranium L., Citrus aurantium L.

Čoraz viac sa pridáva do liekov a výživových doplnkov určených pre športovcov, ako aj ľudí s nadváhou. Zrýchluje metabolizmus, zvyšuje “termogenézu” – zvyšovanie produktie tepla organizmu, zároveň znižuje chuť do jedla, zvyšuje duševnú a motorickú aktivitu.

Kromě toho látka zvyšuje fyzickou výkonnost. Rozšiřuje průdušky na usnadnění dýchání.

Higenamine HCL - Prokazuje synergický účinek na NMT, což způsobuje uvolňování noradrenalinu a adrenalinu do krve, což má za následek rozšíření dýchacích cest a tím i zvýšení tělesného výkonu. Sloučenina působí jako stimulant, zvyšuje energii a bdělost. Higenamine snižuje oxidační stres tím, že chrání tělo před volnými radikály.

Hordenín - Tato složka účinkuje především při uvolňování a ochraně norepinefrinu, což se projevuje v nárůstu metabolismu, zásobování energií a snížením chuti k jídlu. Sportovci používají Hordenine na tři hlavní zisky: snížený obsah tuku, kontrola chuti k jídlu a zvýšená energie. Sloučenina používaná kulturisty před tréninkem, pro synergické účinky je kombinovaná s PEA (fenyletylamin).

L-Norvalin - pomáhá zvyšovat množství argininu v těle. Látka má příznivý vliv na posílení a udržení mnoha funkcí zdraví a kondice těla. Přítomnost L norvalinu v dodatku způsobuje vazodilataci a zvyšuje produkci oxidu dusnatého, což zvyšuje přívod kyslíku a živin do buněk, což způsobuje dokonalou svalovou pumpu.

Upozornění:

Nepřekračujte denní dávkování. Výživový doplněk neslouží jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě. Chránit před dětmi a domácími zvířaty. Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, kombinací s alkoholem, léky nebo drogami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: