Neohodnoceno

Sparta Nutrition Kraken 304 g

Kraken patří mezi silné pre-workout stimulanty. Obsahuje přesné vyvážené poměry látek jako jsou -L-citrulin, Beta alanin, Hydromax glycerol ...

Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: 840
Značka: Sparta Nutrition
1 290 Kč –30 % 899 Kč
sparta nutrition kraken 304g anabolizery a no doplnky sparta nutrition
1 290 Kč –30 %

KRAKEN ti poskytne brutální soustředění, extrémní pumpu a dlouhotrvající trénink. Sparta N. dlouho vyvíjela pro-workout produkt - KRAKEN. Nebylo jednoduché zformulovat ingredience tak, aby poskytovaly sportovcům to co opravdu potřebují. Dlouhotrvající příliv energie, zlepšení soustředění, zvýšení síly a silné napumpování. Produkt se vyvíjel a formuloval cca 2,5 roku. Ale garantujeme Vám, že stojí za vyzkoušení a určitě nebudete zklamáni.

Obsahuje patentovanou přísadu resp. kombinaci N-acetyl-L-tyrosin (NALT), taurin 2-Aminoisoheptane (DMHA).

Jaké klíčové složky obsahuje KRAKEN?

L-Citrulline - snižuje únavu, zlepšuje prokrvení svalů, zlepšuje regeneraci

Beta-Alanin - zlepšuje vytrvalost a snižuje únavu

Hydromax - je v podstatě práškový glycerol, který ti poskytne prvotřídní úroveň hydratace během tréninku. Hydromax ve zkratce zajišťuje dlouhotrvající hydrataci svalové tkáně.

Taurin - Zná ho asi každý. Je základem skoro každého energetického nápoje. V kombinaci s kofeinem poskytuje zvýšenou psychickou a fyzickou vytrvalost.

Agmantine sulfát - Každá dobrá predtréningovka musí obsahovat Agmatin S. Pokud ho neobsahuje měl bych pochybnosti o kvalitě. Agmatin S. rozšiřuje cévy, zvyšuje produkci oxidu dusnatého a zlepšuje celkový průtok krve. Logické je to, že čím je průtok krve rychlejší, tím se živiny do svalu dostanou rychleji.

N-acetyl-L-tyrosin - je nová přísada. NALT pomáhá snížit hladinu stresového hormonu a zlepšuje náladu.

Eria Jarensis Extract - funguje jako neuromodulátory. To znamená že stimuluje centrální nervový systém (CNS). Zlepšuje náladu a pomáhá při regeneraci nervových vláken.

Kofein - Ten snad zná každý Jeho přítomnost v predtréningovke je obrovskou výhodou. Pomáhá k lepšímu využití mastných kyselin, zvyšuje vylučování beta endorfinů a podporuje termogenezi. Stimuluje mozek a centrální nervový systém, jakož i uvolnění dopaminu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: