1 hodnocení

Rich Piana 5% Nutrition Mentality 60 tablet

Rich Piana 5% Nutrition Mentality je silná nootropní sloučenina, která poskytuje kognitivní zesilovače a aktivátory, zvyšující energii, kognitivní funkce a koncentraci při současném snižování psychické únavy. Aktivátory zvyšující energii, kognitivní funkce a koncentraci. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 314
1 090 Kč –36 % 699 Kč
Kategorie: PCT
Rich Piana Mentality 5
1 090 Kč –36 %

Rich Piana 5% Nutrition Mentality je silná nootropní sloučenina, která poskytuje kognitivní zesilovače a aktivátory, zvyšující energii, kognitivní funkce a koncentraci při současném snižování psychické únavy.

Úspěch v kulturistice, tak v životě vyžaduje myšlení šampiona. Chcete-li dosáhnout svých cílů, musíte být ochotni udělat vše, co je třeba, abyste provedli svou práci co nejlépe. Rich Piana 5% Nutrition Mentality má extrémně silný nový vzorec, který obsahuje účinnou kombinaci nootropik a energizérů, které zvyšují kognitivní funkci, intenzivní duševní energii a výkonnost, zlepšují koncentraci a zároveň snižují duševní únavu.

Mind Over Matter Mentální síla Obsahuje účinné kognitivní zesilovače jako Panax Ginseng, L-fenylalanin, TeaCrine Theacrin, kyselina alfa-lipoová, Sulbutiamín, Ginkgo Biloba, Gotu Kola, L-theanine a Ozubený Clubmoss.

Těchto devět účinných složek synergicky spolupracuje na zlepšení duševní výkonnosti, na zlepšení nálady, na zvýšení koncentrace, na zmírnění psychické únavy. Pokud máte náročný trénink nebo den, toto je směs, kterou potřebujete! PsychoStim Adder-All-In Energy Burst Speciální směs tří druhů kofeinu, zelený čaj, Infinergia, Dicaffeine Malate a Guarana. Přidaný teobromin pro ještě lepší účinky kofeinu. Tato kombinace vytváří plynulý, no-crash, časovaný příliv energie, který bude trvat hodiny.

Lucid Focus Focus Neurotransmission Blend Obsahuje Alpha GPC (A-GPC), Cholin bitartrát, které se v organismu přeměňují na cholin v těle. Díky těmto složkám vás nic nevykolejí a vy budete stále postupovat po vytyčené cestě k vašemu cíli. Cerebral Shock Cognitive Igniter Blend Tato směs obsahuje N-methyl tyramin a Higenamín, které působí synergicky na podporu mentálního výkonu během náročného tréninku nebo dlouhého dne v práci nebo ve škole. Vitamín B-12 Vitamín B-12 pomáhá přeměňovat potraviny na energii a pomáhá kontrolovat stres, což jsou důvody, proč jsme ho zahrnuli do vzorce Rich Piana 5% Nutrition Mentality.

 

Nutričné informácie

  • Velikost jedné dávky: 2 kapsle
  • Počet dávek v balení: 30
Vitamin B6 (as pyridoxine hydrochloride) 12mg
Vitamin B12 (as methylcobalamin) 1,250mcg
Calcium (as dicalcium phosphate) 26mg
Mind Over Matter Mental Power Blend 459mg
Panax Ginseng Extract (Root), L-Phenylalanine, Theacrine (as TeaCrine®), Alpha Lipoic Acid, Sulbutiamine, Ginkgo Biloba Extract (Leaf), Gotu Kolu Extract (Centella asiatica)(herb), L-Theanine, Toothed Clubmoss (Heperzia serrata) (aerial parts)(standardized to 1% Huperzine A)
PsychoStim Adder All-In Energy Burst 260mg
Caffeine (from Green Tea (Camellia sinensis) (leaf)), Dicaffeine Malate (Infinergy™), Guarana Seed Extract (Paullinia cupana), Theobromine
Lucid Focus Neurotransmission Blend 258mg
Alpha-Glycerylphosphorylcholine (Alpha-GPC), Choline Bitartrate, Dimethylethanolamine DL-Bitartrate
Cerebral Shock Cognitive Igniter Blend 40mg
N-Methyl Tyramine Hydrochloride, Higenamine Hydrochloride

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: