Neohodnoceno

Revange Nutrition – Miami Lean 60 kapslí

Spalovač Miami Lean se zaměřuje na maximální spalování tuků pomocí extrémně silných látek, které spolu mohou mít synergický a enormní termogenní účinek - včetně energetického nakopnutí!

Můžeme doručit do:
10.3.2021
Skladem
Kód: 260
1 240 Kč –21 % 980 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Revange Nutrition – Miami Lean
1 240 Kč –21 %

Letní postava po celý rok: díky výkonnému Miami Lean fatburner od amerického výrobce Revange Nutrition. Tobolky kombinují nejúčinnější přísady s optimálními poměry pro silné spalování tuků, intenzivní přísun energie a výraznou bdělost.

Revange Nutrition Miami Lean těží ze synergických, stimulačních účinků složek kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z kajenského pepře, B-fenyletylamin a hořké extrakty. Každá jednotlivá aktivní složka již má sílu a spolu kombinuje tuto skupinu do obrovského a rychle se vyskytujícího se energetického kopu včetně spalování tuků až 8 hodin po užití.

Spalovač tuků může tuk nejen roztavit, ale může také stimulovat nervový systém, aby během tréninku získal větší výkon a snížil letargii a únavu. Miami Lean je všestranný talent pro tělo i duši s euforickým stimulačním účinkem! Revange Nutrition Miami Lean, americká verze - dávka / dávka

Revange Nutrition – Miami Lean 60 kapsúl - zloženie

Dávkovaní

Výrobce Revange Nutrition

Doporučuje: 1 nebo 2 tobolky denně 10 minut před snídaní

Není vhodné pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: