Neohodnoceno

RedCon1 RPG 240 kapslí

RPG maximalizuje vaše bodybuildingové a atletické cíle. Velká většina lidí na světě potřebuje sacharidy, aby účinně získala svalovou hmotu nebo ztratila tuk. Obecně se však věří, že příliš mnoho sacharidů může vést k nadměrnému tělesnému tuku.

Vyprodáno
Kód: 365
Značka: Redcon1
1 150 Kč –26 % 849 Kč
Kategorie: Testo a jiné
RedCon1 RPG
1 150 Kč –26 %

RPG maximalizuje vaše bodybuildingové a atletické cíle. Velká většina lidí na světě potřebuje sacharidy, aby účinně získala svalovou hmotu nebo ztratila tuk. Obecně se však věří, že příliš mnoho sacharidů může vést k nadměrnému tělesnému tuku. Je to pravda, ale není to celý příběh.

Když jíte sacharidy, vaše tělo uvolňuje inzulin z pankreatu. Inzulín je váš hormonální hormon, který může působit ve váš prospěch nebo na úkor, pokud nebudete velmi opatrný. RPG zajistí, že každé jídlo, které jíte, se použije na budování nového svalu nebo na podporu procesu spalování tuků. Přebytečné sacharidy již nebudou k dispozici pro ukládání jako tělesný tuk.

RPG jako činidlo na rozdělení glukózy zajistí, aby se inzulín uvolňován slinivkou během jídla jídel s vysokým obsahem sacharidů nevyloučil příliš rychle a nadměrně vyživoval svalové (nebo tukové) buňky. Tento zdlouhavý proces dá vašemu tělu mnohem větší anabolické prostředí, vhodnější pro vaše cíle.  

RedCon1 RPG 240 kapsúl - zloženie

RPG - 240 caps

 

RPG maximalizuje vaše bodybuildingové a atletické ciele. Veľká väčšina ľudí na svete potrebuje sacharidy, aby účinne získala svalovú hmotu alebo stratila tuk. Všeobecne sa však verí, že príliš veľa sacharidov môže viesť k nadmernému telesnému tuku. Je to pravda, ale nie je to celý príbeh.

Keď jete sacharidy, vaše telo uvoľňuje inzulín z pankreasu. Inzulín je váš hormonálny hormón, ktorý môže pôsobiť vo váš prospech alebo na úkor, ak nebudete veľmi opatrný. RPG zaistí, že každé jedlo, ktoré jete, sa použije na budovanie nového svalu alebo na podporu procesu spaľovania tukov. Prebytočné sacharidy už viac nebudú k dispozícii na ukladanie ako telesný tuk.

RPG ako činidlo na rozdelenie glukózy zaistí, aby sa inzulín uvoľňovaný pankreasom počas jedenia jedál s vysokým obsahom sacharidov  nevylúčil príliš rýchlo a nadmerne vyživoval svalové (alebo tukové) bunky. Tento zdĺhavý proces dá vášmu telu omnoho väčšie anabolické prostredie, vhodnejšie pre vaše ciele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: