Neohodnoceno

Redcon 1 Halo 60 kapsli

RedCon1 Halo 60 kapslí.Zvyšuje celkový anabolismus a testosteron na maximum, extrémně silný zvyšovač objemu a růstu svalové hmoty, zvyšuje proteinovou syntézu, zvyšovač napumpování svalů-nitric oxide, výkonnosti a regenerace!

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 786
Značka: Redcon1
1 650 Kč –28 % 1 190 Kč
Kategorie: Objem a síla
Redcon1 Halo 60 kapsúl
1 650 Kč –28 %

RedCon1 Halo 60 kapslí.Zvyšuje celkový anabolismus a testosteron na maximum, extrémně silný zvyšovač objemu a růstu svalové hmoty, zvyšuje proteinovou syntézu, zvyšovač napumpování svalů-nitric oxide, výkonnosti a regenerace!

Perfektní stack s Olympus Labs Epilogue, EPIC na 60 dní 5a-hydroxy Laxogenin byl ve světě sportu objeven v roce 1996 a je dokázáno, že má anabolicko-androgenní poměr podobný jako anabolický steroid Anavar ale bez vedlejších účinků na zdraví člověka. Sportovci, kteří 5a-hydroxy Laxogenin ve svých přípravách aplikovali tvrdí, že zvyšuje svalovou tvrdost do pěti dnech a velikost svalové hmoty do 3 - 4 týždňov.Látka laxogenín je hormon rostlinného původu, který byl synteticky izolován z odnoží Smilax sieboldii.Smilax sieboldii - je rostlina, pocházející ze Střední Ameriky, Číny a Japonska, kde se již léta používá v tradiční medicíně na zvýšení vitality a sexuální potence, také příznivě působí na mužský hormonální systém, zejména na tvorbu testosteronu, progesteronu a výrazně podporuje anabolické a metabolické procesy lidského těla. Významný je i fakt, že působí detoxikačně na organismus a zlepšuje vitalitu jater. Obsahuje steroidní saponiny a fytosteroly.V dostupných materiálech se dozvídáme, že představuje jediný produkt, který zaručeně zvětšuje svalovou hmotu, a to bez steroidního vlivu a není identifikovatelný v dopingových testech. Vědecké studie potvrdily, že díky laxogenínu se zvýšila syntéza proteinů až o 200%. Udržuje hladinu kortizolu v normě, pomáhá kontrolovat hladinu glukózy v krvi a zvyšuje funkci štítné žlázy.

Laxogenín zařazujeme do kategorie brassinosteroidy. Brassinosteroidy nebo také BR tvoří skupinu 40 různých steroidů, které jsou výhradně syntetizovány z rostlin. I když studie této specifické kategorie rostlin jsou omezené, tyto rostliny mají velký potenciál a jsou příslibem do budoucna pro všechny, kteří mají cíl budovat svalovou hmotu.Benefity užívání Laxogenínu: Vyvolává anabolický stav organismu = růst svalové hmoty, zvyšuje syntézu bílkovin, zlepšuje sportovní výkon , podporuje spalování tuku, bez negativních vedlejších účinků! Zisk svalové hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg ​​v jednom cyklu. S použitím laxogenínu je tato hodnota na úrovni 3-4 kg.

Originální popis a složení doplňku:

Dávkování: 2 kapsle ráno před snídaní nebo 1 kapsle ráno a 1 kapsle po obědě

Pozor, upozornění: Tento produkt je určen pro zdravých dospělých lidí. Určeno pro pokročilé uživatele s dostatečnými znalostmi v dané oblasti. Není určeno pro začátečníky a rekreační cvičencov.Nie je určeno pro začátečníky nebo uživatele kteří budují své tělo přirozenou (naturální) cestou. Nevhodné pro profesionální a registrované sportovce. Nevhodné pro osoby mladší, než 21 let! Pokud užíváte jakékoliv léky, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, chcete otěhotnět, nebo kojíte. Konzultujte užívání doplňku s lékařem nebo odborníkem na výživu, pokud máte následující onemocnění nebo potíže: vysoký nebo nízkým krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, disfunkce nebo problémy jater, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním. Nekombinovat s alkoholem a drogami! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. Káva, čaj, atd.). Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy.Prestaňte užívat, nebo se poraďte se svým lékařem pokud na sobě zpozorujete vedlejší účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Produkt byl zpracován v přístrojích, kde také mohly být zpracovány mléko, sója, vajíčka, korýši, ořechy, arašídy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: