Neohodnoceno

NVE Stacker 2 Ephedra Free 100 kapslí

Stacker 2 ™, obsahuje Tri-GuggLyptoid3 komplex ™, unikátní směs, která má mimořádně příznivý účinek na redukci tělesné hmotnosti. 

Můžeme doručit do:
3.8.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1665
Značka: NVE
490 Kč –20 % 390 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
NVE Stacker 2 Ephedra Free 100 kapslí
490 Kč –20 %

STACKER 2 Stacker 100tbl

Stacker 2 ™, obsahuje Tri-GuggLyptoid3 komplex ™, unikátní směs, která má mimořádně příznivý účinek na redukci tělesné hmotnosti. 

Přípravek je doplněn o kofein, který přispívá k pocitu zvýšení hladiny energie stejně jako výtažky z léčivých rostlin koly, yerba maté nebo Gymnema sylvestre. Kombinace látek zvyšujících hladinu energie, Tri-GuggLyptoid3 Complex-u ™ a anti-oxidantů je vhodná pro každého, kdo chce redukovat svoji tělesnou hmotnost, nebo potřebuje získat dodatečnou energii s malou pomocí přírodního potravinového doplňku na rostlinné bázi. Stacker 2 ™ je navržen tak, aby maximalizoval úbytek tělesné hmotnosti a současně minimalizoval úbytek svalové hmoty. Jedna dávka = 1 kapsle obsahuje Vlastní směs 195 mg Kola ořech (semena) Herba maté Cassia Mimosoides Kůra z bílé břízy Kofein (bezvodý) 200 mg Tri-GugglLyptoid3 Komplex3 25 mg Zelený čaj (listy) Guggul Gymnema

Jedna dávka = 1 kapsle obsahuje

Vlastní směs    195 mg

Kola ořech (semena)    

Herba maté    

Cassia Mimosoides    

Kůra z bílé břízy    

Kofein (bezvodý)    200 mg

Tri-GugglLyptoid3 Komplex3    25 mg

Zelený čaj (listy)    

Guggul    

Gymnema    

Kofein: 200 mg v jedné kapsli

Stimuluje buněčný metabolismus zastavením činnosti cyklonukleotidů fosfodiesterázy. Kofein je přírodní léčivo, které stimuluje činnost nadledvinek a tím vyvolá reakci ¨ boje, nebo útěku ". Nadledvinky do krevního oběhu postupně uvolňují epinefrin, norepinefrin akortizol. Během krátkého časového úseku se v organizmu nahromadí velké množství energie, což zvýší ostražitost, intenzitu i sílu. Je vědecky dokázáno, že zastavení činnosti cyklonukleotidů fosfodiesterázy, zablokováním receptorů adenosinu, zdvojnásobuje rychlost uvolňování tukových zásob z lidského organismu. Výsledkem je snížení aktivity adenylcyklázy a lepší uvolňování tuků, což má za následek zvýšení jejich spalování až o 40 procent.

Cassia mimosoides: část vlastní směsi, 198 mg v jedné kapsli

Je to důležitý inhibitor lipáz, který zpomaluje vstřebávání tuků v krevním oběhu, ale zároveň nezabraňuje vstřebávání vitamínů v nich rozpustných.

Kola ořech a Herba Maté (indiánské maté): část vlastní směsi, 198 mg v jedné kapsli

Přírodní extrakty z těchto rostlin Vám zvýší hladinu energie, protože obsahují kofein. Jeden z vedlejších účinků Kůly je, že zvyšuje odvádění vody z lidského těla (což může nastat dehydratace). Není pochyb, že Herba maté je efektivní stimulátor posilňující organizmus jak po fyzické tak i po psychické stránce.

Kůra z bílé břízy: část vlastní směsi, 198 mg v jedné kapsli

Je dokázáno, že tato látka prodlužuje a synergicky zvyšuje aktivitu obsažených termogenních látek jako jsou například kofein a indiánské maté.

Guggul: část Tri-GugglLyptoid3 Komplex3, 25 mg v jedné kapsli

Obsahuje 5,5% Guggulsterony spolu s aktivními látkami Z-Guggulsterony a E-Guggulsterony. Ukázalo se, že udržuje v krvi normální hladinu lipidů a optimalizuje funkci štítné žlázy a tím podporuje úbytek tuku a tělesné váhy.

  • Zelený čaj: část Tri-GugglLyptoid3 Komplex3, 25 mg v jedné kapsli
  • Polyfenoly, které se nacházejí v zeleném čaji, se nazývají. Zelený čaj obsahuje 6 primárních katechinů: katechin, gallokatechin, epikatechin, epigallokatechin, epikatechin galát, a epigallokatechin galát (také známý jako EGCG). EGCG je považován za nejúčinnější složku zeleného čaje a také nejvíce zkoumanou vědci ze všech polyfenolů. Zelenýčaj obsahuje také alkaloidy včetně kofeinu, theobrominu, a theofylinu. Tyto alkaloidy jsou zodpovědné za stimulační účinek zeleného čaje.
  • Gymnema: část Tri-GugglLyptoid3 Complex3, 25 mg v jedné kapsli

Listy z rostliny Gymnema potlačují vstřebávání glukózy a omezují chuť na sladké. Tento účinek může být prospěšný i pro lidi, kteří chtějí snížit obsah cukru v krvi nebo tělesnou hmotnost.

Magnézium (hořčík): 2 mg

Jelikož magnézium je potřebné pro činnost několika enzymů účastnících se na přeměně karbohydrátů, bílkovin a tuků na energii, může hrát důležitou roli v energetickém metabolismu

STACKER 2 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: