Neohodnoceno

Nutrex Lipo 6 Defining Gel 120ml

Gel Lipo 6 díky osvědčeným účinným látkám dokonale podporuje spalování tuků v nejcitlivějších částech těla. Přípravek umožňuje zvýšit lipolýzu a zintenzivňuje spalování kalorií během tréninku.

Můžeme doručit do:
27.9.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1830
Značka: Nutrex
760 Kč
Kategorie: Spalovače tuků

Díky osvědčeným účinným látkám dokonale podporuje spalování tuků v nejcitlivějších částech těla. Přípravek umožňuje zvýšit lipolýzu a zintenzivňuje spalování kalorií během tréninku.Gel je bez vůně, je nemastný a nezbarví oblečení. Zeštíhlující gel pro použití na pokožce, bohatý na složky, jako jsou: kapsaicin, arginin, yohimbin, theofylin, diacylglyceroly, resveratrol, kofein, methylsalicylát, synefrin. Gel Lipo6 vám umožní získat štíhlou postavu a pevnou pokožku. Je vynikajícím doplňkem hubnutí. Inovativní přísady vám umožní urychlit účinek spalování tuků aplikací gelu na oblast těla.Fyzické cvičení pomáhá zvýšit účinek působením tepla v místě aplikace. Jednou z hlavních složek přípravku je yohimbin hydrochlorid. Studie ukazují, že tato složka zvyšuje výdej energie, což přispívá k cvičební kapacitě těla. Užívání Yohimbine před cvičením zvyšuje odbourávání tělesného tuku. Použití yohimbinového gelu zesiluje proces lipolýzy, zejména v částech těla odolných proti spalování tuků u mužů - břicho, dolní část zad, u žen - stehna a zadek. Lipo 6 Defining gel je jedním z nejúčinnějších spalovačů gelového typu. Osvědčené přísady, jako je theofylin a kofein, dokonale podporují proces rozpadu tukových buněk. Kofein obsažený v gelu urychluje využití tuku jako zdroje energie. Resveratrol vám pomáhá kontrolovat energetickou rovnováhu. Snižuje zadržování tuků v těle. Tento silný antioxidant inhibuje agregaci krevních destiček a zabraňuje tvorbě nebezpečných krevních sraženin. Synefrin je vynikající složka s termogenním účinkem, který významně snižuje tělesný tuk. Jeho účinek na odbourávání tuků byl prokázán před mnoha lety a popularita této sloučeniny neustále roste, zejména díky její vysoké účinnosti.

Použití:

Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte na suchou a čistou pokožku jemným třením gelu do požadované oblasti. Použijte malou část 1-2krát denně. Gelový spalovač tuků se doporučuje používat na celé břicho, dolní část zad, boky, hýždě a stehna.

Složení:

Voda, ethylalkohol, benzylalkohol, etoxydiglykol, mentol, dimetylizosorbid, kapsaicin, yohimbin HCI, arginin, theofylin, diacylglycerol, resveratrol, kofein, methylsalicylát, synefrin, kyselina glycyrrhetinová, kyselina: trichlórmetánová, kaprylamínová, triglyceridové.

Upozornění:

Cvičení zesílí účinky a může způsobit silné zahřátí v místě aplikace. Neaplikujte na žádné jiné krémy, protože to bude mít negativní vliv na výsledky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: