2 hodnocení

Nutrex Anabol 5 Black 120 tablet

Anabol 5 Black je nejsilnější anabolická nesteroidní látka na světě. Je to revoluční přístup k budování svalové hmoty a síly. Posiluje dusíkovou bilanci, stimuluje anabolismus, blokuje úbytek svalových bílkovin a potlačuje svalovou únavu. Anabol 5 zajistí růst čisté svalové hmoty bez použití hormonů a steroidů.

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Skladem
Kód: 344
Značka: Nutrex
850 Kč –29 % 600 Kč
Kategorie: Prohormony a jiné
Nutrex Anabol 5 Black 120tabliet
850 Kč –29 %

Anabol 5 Black - nejsilnější anabolická nesteroidní látka

Anabol 5 Black je nesteroidní anabolický agent a revoluční přístup k budování svalové hmoty a síly. Pomáhá posílit anabolický / androgenní poměr vašeho těla směrem k anabolismu tím, že posiluje dusíkovou bilanci těla. Díky absenci androgenních vlastností je Anabol 5 Black ideálním produktem pro všechny sportovce, kteří to myslí vážně a pro ty, kteří se obávají vedlejších účinků prohormon.

 

Anabol 5 Black pozitivně ovlivňuje syntézu kosterního proteinu a zároveň snižuje vliv proteolytických činností svalstva. Tím způsobuje lepší adaptogenní účinky na trénink a pomáhá regulovat proteinový cyklus těla. Je to univerzální produkt, který vám zajistí růst čisté svalové hmoty a v dietě vám pomůže zachovat vaše svalstvo.

 

Přípravek Anabol 5 Black je nejsilnější anabolická nesteroidní látka na světě. Pokud přípravek Anabol 5 užíváte v kombinaci s intenzivním tréninkem, pak díky adaptogenní vybavení přípravku dochází ke stimulaci obrovského anabolismu, k blokování úbytku svalových bílkovin a k potlačení svalové únavy. Přípravek Anabol 5 je první produkt, který efektivně nabudí Váš vlastní cyklus budování bílkovin a to bez použití hormonů a steroidů. Aby bylo zajištěno dlouhodobé udržení vysoké úrovně anabolismu po celý den, je přípravek Anabol 5 složený z rychle působících a vysoce účinných multifázových kapslí.

 

anabol 5 black

 

Jak Anabol 5 Black funguje?

Fáze 1: Rychle působící anabolický reakční systém tekutých kapslí

Vnější tekuté kapsle přípravku ANABOL 5 zajišťují, že vaše tělo je ve stavu anabolického budování svalstva, a to již během pár minut poté, co si je vezmete. To je zvláště rozhodující ráno, když se vzbudíte, a pak ihned po tréninku.

 

Fáze 2 - prodloužená reakční doba uvnitř kapsle, kde se nachází anabolický zesilovač

Když se některé látky dají dovnitř oddělené kapsle, pak se skvěle prodlouží reakční doba anabolické činnosti. Jakmile je ve vašich svalech dosaženo rozhodující rychle působící anabolické vlny první fáze, převezme roli druhá fáze, zajišťující dlouhé trvání anabolických procesů.

 

Díky svému silnému anabolickému vybavení má přípravek ANABOL 5 mnoho možností využití. Může být používán pro nabytí hmoty, a to v případě, že očekáváte přírůstky síly, hmotnosti a velikosti. Může být také používán v průběhu tréninkové přestávky, aby pomáhal uchovat svalovou hmotu, a také ho můžete užívat, abyste si vybudovali hutné vysoce kvalitní svaly.

 

anabol 5 black

 

Proč se rozhodnete pro Anabol 5 Black?

  • vytváří vysoce anabolické a antikatabolické prostředí
  • vede k dramatickému zvyšování proteinu, který je syntetizován ve svalech
  • vyvolává extrémně rychlé a dlouhodobé účinky díky multifázové technologii použité při výrobě tekutého obsahu tobolky
  • obsahuje nejsilnější anabolickou látku na světě, která neobsahuje steroidy s anabolicko-androgenním poměrem 33: 1
  • jedno balení stačí na celý měsíc a garantuje vám ohromující výsledky 

 

Anabol 5 Black a jeho výhody

  • nejsilnější anabolická nesteroidní látka na světě,
  • podpora dramatického zvyšování bílkovin, které jsou syntetizovány ve svalech,
  • potlačení svalové únavy,
  • první produkt, který nabudí Váš vlastní cyklus na budování proteinů, bez použití hormonů a steroidů,
  • multifázové kapsle.

 

anabol 5 black

 

Složení

Glycerin, rostlinná celulóza, směs tokoferolů, oxid titaničitý, FD & C Yellow # 5 & FD & C Yellow # 6. 

 

Dávkování

Užívejte 2 kapsle dvakrát denně. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, užívejte 2 kapsle ráno při jídle a dvě další kapsle při večerním jídle. Je nejlepší jej užívat v cyklech - cyklus by neměl být delší než 12 týdnů, ideální doba aplikace je mezi 6 - 8 týdny.

 

Tabulka nutričních hodnot:

Nutriční hodnoty 100 g
Energetická hodnota 276,81 kJ / 66,16 kcal
Bílkoviny 11,44 g
Sacharidy 5,1 g
Tuky 0 g
Non-Steroidal Anabolic Stack 155,2 mg
DicyclopentanoneDicyclopentanone, 6-Keto-Diosgenin Acetate, 6-Keto-Diosgenin Propionate, 6-Keto-Diosgenin Cypionate, 6-Keto-Diosgenin Decanoate, 25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate, Rhaponticum Carthamoides, Hecogenin Acetate

 

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nekonzumujte, pokud jste těhotná, nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Dodržujte dostatečný pitný režim. Nevystavujte přímému slunci. Není určen pro děti. Nepovažuje se za náhradu běžné stravy. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: