2 hodnocení

MuscleTech Hydroxycut Next Gen 100 tablet

Nejnovější, jeden z nejsilnějších legálních spalovačů tuků na světě. Připraven od firmy Muscletech pro snížení tělesného tuku. Hydroxycut NEXT GEN, to je termogeneze vedoucí k maximální síle. Doporučený těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu, protože opravdu funguje. Obrátí Vaše tělo v peklo spalující tuky! Přípravek Hydroxycut NEXT GEN využívá vědecky navržených multi-platformních technologií.

Můžeme doručit do:
27.9.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 257
Značka: MuscleTech
589 Kč –17 % 489 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
MuscleTech Hydroxycut Next Gen 100 tabliet
589 Kč –17 %

MuscleTech Hydroxycut Next Gen 100 kapslí

Nejnovější, jeden z nejsilnějších legálních spalovačů tuků na světě. Připraven od firmy Muscletech pro snížení tělesného tuku. Hydroxycut NEXT GEN, to je termogeneze vedoucí k maximální síle. Doporučený těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu, protože opravdu funguje. Obrátí Vaše tělo v peklo spalující tuky!

Přípravek Hydroxycut NEXT GEN využívá vědecky navržených multi-platformních technologií, aby vykonával stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces, který Vám zajistí extrémně efektivní a maximálně silné spalování tuků. Přípravek Hydroxycut Hardcore se prodává již v počtech stovek tisíc a toto číslo stále šplhá nahoru.

Alespoň teď víte, že tento spalovač tuků je opravdu velmi účinný, když na to mohou přísahat i mnozí profesionální sportovci z oblasti bodybuildingu. Jde o takové profesionály, jako jsou Jay Cutler, Darry Charles, David Henry, David Henry, Johnnie Jackson a mnoho dalších. Ti všichni vložili svou důvěru do rukou nejmocnějšího dostupného spalovače tuků, do rukou přípravku Hydroxycut Hardcore Elite. Ví, že za těmito výsledky stojí věda a že jsou první, kdo si může na vlastní kůži ověřit, že přípravek Hydroxycut Hardcore opravdu funguje.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

 • 1. + 2. den: 1 kapsle 1× denně
 • 3. + 4. den: 2 kapsle 1× denně
 • 5. + 6. den: 2 kapsle s prvním hlavním jídlem, 1 kapsle s druhým hlavním jídlem
 • 7. den a dále: 2 kapsle 2× denně

NUTRIČNÍ INFORMACE

Nutriční hodnoty 1 dávky 2 kapsle
L-ornithin HCl 500 mg
kofein bezvodý 250 mg
zelená kávová zrna extrakt (jako kávovník statný robusta) stál. pro 45% kyseliny chlorogenové 200 mg
extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis as) (list) 150 mg
modrá Skullcap extrakt (Scutellaria jako lateriflora) (root) 50 mg
červená šalvěj (Salvia miltiorrhiza as) (root) 50 mg
Zázvor (Zingiber officinale as) 40 mg

INFORMACE

 • Není vhodný pro osoby mladší 18 let!
 • Během používání dodržujte pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 • Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě!
 • Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem!
 • Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)!
 • Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě!
 • Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno!
 • Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra, či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, problémy s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem.
 • Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo volně prodejný!
 • Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem.
 • V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, dušnost, či jiné symptomy, ihned přerušte užívání!
 • Nepovažuje se za náhradu běžné stravy!
 • Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Výrobce: Iovate Health Sciences, North Market Street Suite 1330, DE19801 Wilmington, United States

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: