1 hodnocení

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 tablet

Spalovač tukov Hydroxycut Hardcore Elite je nejnovější a šíleně silný spalovač určený hlavně pro kulturisty. Obsahuje speciální složku LIQUITECH, která využívá technologii rapidní mikrodisperze tekutin. Sestává ze 14 složek, které vedou k extrémně rychlému a silnému spalování tuku.

Můžeme doručit do:
27.9.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 254
Značka: MuscleTech
519 Kč –19 % 419 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite
519 Kč –19 %

Hydroxycut Hardcore Elite zajistí extrémně rychlé a efektivní spalování tuků Nejnovější "hardcore" spalovač tuků, který je určen výhradně pro bodybuilderů, obsahuje patentovanou složku LIQUITECH. Tato složka je výsledkem více než desetiletého výzkumu a studií na Lavalské Univerzitě a využívá technologii rapidní mikrodisperze tekutin. Je synergickou směsí 14 složek, u nichž bylo prokázáno, že vedou k rychlému a efektivnímu spalování tuků. Kdy byste měli Hydroxycut Hardcore Elite užívat? Užívejte ho, když se vám váš cíl zdá velmi vzdálený. Vždyť každý potřebuje někdy pomoc, a to je také důvod, proč je spalovač tuků Hydroxycut Hardcore číslem 1 v oblasti produktů pro spalování tuků v USA. Tým výzkumníků firmy MuscleTech definitivně zkrátil vzdálenost k vašemu cíli tím, že objevil jeho recepturu. Tento kouzelný přípravek je podložen deseti lety výzkumu, které posloužily k tomu, aby zajistily vynikající výsledky. Přípravek Hydroxycut Hardcore využívá vědecky navržených multi-platformních technologií, aby vykonával stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má päťfázový proces, který zajišťuje extrémně efektivní a silné spalování tuků.

Jak Hydroxycut Hardcore Elite funguje?

1. krok - zvyšování norepinefrinu (40%)

2. krok - zvyšování síly a ztráta tuku

3. krok - inhibice alfa receptorů

4. krok - blokování COMT

5. krok - maximální termogeneze

Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore Elite

 

Výhody

  • zvýšení koncentrace
  • extrémní energie
  • efektivní spalování tuků

Balení :

110 kapslí

Doporučené dávkování_

Užívejte 2 kapsle (1 dávka) s 250 ml vody 2- krát denně, přibližně 30 až 60 minut před jídlem.

Ve dnech, kdy cvičíte, užívejte 1 dávku před cvičením s 250 - 300 ml vody. Neužívejte více než 2 kapsle během 4- hodinového období nebo 4 kapsle během 24 hodin. Nejpozději užívejte 5 hodin před plánovaným spánkem.

Neužívejte déle než 8 týdnů. 1. den: 1 kapsula- 1x denně 2- 3.den 2 kapsule- 1x denně 4. den a dále: 2 kapsule- 2x denně

 

Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore Elite

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 1 dávka (2kaps)
Caffeine anhydrous 250 mg
Green coffee extract (as C. canephora robusta) (seed) 200 mg
L-carnitine L-tartrate 100 mg
L-theanine 100 mg
Cocoa extract (as Theobroma cacao) (seed) 100 mg
Black pepper extract (as Piper nigrum) (fruit) 5 mg
cayenne pepper (as Capsicum annuum) (fruit) 5 mg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: