Neohodnoceno

MuscleTech Amino Build Next Gen Energized 280 g

Amino Build Next Gen Energized jsou mikronizované aminokyseliny s obsahem BCAA, betainu a kofeinu z přírodních zdrojů. Účinnost těchto složek byla ověřena 4 různými vědeckými studiemi, které prokázaly nárůst svalů, síly a výkonnosti. Navíc podporují regeneraci a pomáhají v boji proti ztrátě svalové hmoty a odbourávání bílkovin.
Varianta
Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 720/OVO
Značka: MuscleTech
410 Kč
Kategorie: Aminokyseliny

Amino Build Next Gen Energized: aminokyseliny, které prokázaly růst svalů, síly a výkonnosti

Amino Build Next Gen Energized obsahuje mikronizované BCAA, klinický dávkován betain, silné volumizéry a kofein z přírodních zdrojů. Účinnost složek Amino Build Next Gen Energized byla ověřena 4 různými vědeckými studiemi, které prokázaly nárůst svalů, síly a výkonnosti u uživatelů.

Amino Build Next Gen Energized

 

Aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) byly a jsou používány po celá léta vrcholovými kulturisty a sportovci kvůli jejich schopnosti podporovat vytrvalost a regeneraci. BCAA se skládají z 3 silných aminokyselin - leucin, isoleucin a valin - a jsou ideální pro všechny sportovce, protože slouží jako základní stavební bloky svalu a pomáhají v boji proti ztrátě svalové hmoty, odbourávání bílkovin a to zejména během intenzivního tréninku.

 

Amino Build Next Gen Energized je navíc obohacen o komplex elektrolytů, které se během tréninku míjejí a je třeba je doplňovat a betain, který je zodpovědný za svalovou vytrvalost.

 

Amino Build Next Gen Energized a jejich výhody

  • klinicky dávkované účinné látky
  • účinek prokázaný 4 různými studiemi
  • mikronizovaná forma aminokyselin
  • podporují růst, ochranu a regeneraci svalů
  • dodávají energii
  • jsou obohaceny o betain a elektrolyty
  • mají vynikající chuť

Dávkování

Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka je cca. 9 g) v 240 ml vody a užívejte před a během tréninku. Pro plný účinek, rozmíchejte 2 dávky (2 odměrky - cca. 18 g) v 470 ml vody a užijte během tréninku.
Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (10 g)
Kalórie 25 kcal
Sacharidy 1 g
 z toho cukry 0 g
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl) 5 mg
Vitamín B12 (ako metylkobalamín) 6 mcg
Sodík 110 mg
Draslík (ako hydrogénfosforečnan draselný) 18 mg
2:1:1 BCAA Matrix
L-leucín (mikronizovaný) 2 g
L-izoleucín (mikronizovaný) 1 g
L-valín (mikronizovaný) 1 g
Cell-Volumizing and Recovery Complex
Taurín 500 mg
L-glutamín 500 mg
L-alanín 500 mg
Strength-Enhancing Compound
Betaín bezvodý 1,25 g
Electrolyte Blend
Chlorid sodný 180 mg
Kokosová voda 50 mg
Šťava z melóna 50 mg
Hydrogénfosforečnan draselný 40 mg
Energy Enhancer
Kofeín 50 mg

Další složky

Kyselina jablečná, kyselina citrónová, přírodní a umělé aroma, oxid křemičitý, citronan sodný, sukralóza, křemičitan vápenatý, acesulfam draselný, E133.

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud zaznamenáte negativní účinky, přestaňte s užíváním. Pokud trpíte zdravotními problémy, nebo se léčíte, před použitím produktu se poraďte se svým lékařem. Obsahuje kofein. Nekonzumujte kofein z jiných zdrojů. Nadbytek kofeinu může způsobit nervozitu, nespavost, třes, bolesti hlavy nebo bušení srdce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívejte podle pokynů na etiketě. Skladujte na chladném, suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: