3 hodnocení

Monster Burner 60 kapslí 1+1

Užíváním Monster Burner můžete dát sbohem neúčinným dietám a opakovaným zklamáním. Jde o jeden z nejsilnějších spalovačů tuků na světovém trhu. Kombinací správné stravy a pravidelným cvičením rychle dosáhnete požadovaný efekt. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 251
Značka: Monster Labs
1 300 Kč –16 % 1 090 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Monster Burner 60 kapsúl 1+1
1 300 Kč –16 %

MONSTER BURNER 60 KAPSLÍ 1+1

Užíváním Monster Burner můžete dát sbohem neúčinným dietám a opakovaným zklamáním. Jde o jeden z nejsilnějších spalovačů tuků na světovém trhu. Kombinací správné stravy a pravidelným cvičením rychle dosáhnete požadovaný efekt.

Monster Burner je velmi oblíbený spalovač tuku, léty prověřený, stimulační přípravek pro lepší fyzický i mentální výkon. Oblibu si získal jako u běžných návštěvníků posiloven, tak i u profesionálních sportovců, kulturistů, hráčů týmových sportů, kteří ho rádi doplňují o kvalitní vitamíny, minerály, proteiny, Gajner a vytvoří tak vyváženou fitness stravu pro každou fázi tréninku. Monster Burner je navržen tak, aby zvyšoval vaši fyzickou energii, ovládal vaši chuť k jídlu a maximalizoval hubnutí.

Účinné složení přísad na jednu porci - 50 mg efedrinu, 250 mg kofeinu, 150 mg aspirinu a 50 mg 1,3-DMA - zaručuje nejlepší možné výsledky! Kombinace efedrinu, kofeinu a aspirinu představuje klasický, originální a nejúčinnější doplněk v oblasti spalování tuků. Díky pisátka 1,3-DMA doplněk Monster Burner zvyšuje energii při aktivním tréninku a zlepšuje náladu.

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně.

Na začátku užívání je doporučená 1 kapsle denně, později můžete při dobré snášenlivosti užít ještě jednu tobolku cca 40 minut před fyzickou zátěží. Kapsle zapijte dostatečným množstvím nealkoholického nápoje a dostatečný pitný režim dodržujte po celou dobu užívání. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Výrobce: World Strongest Fat Burner

Balení: 60 tablet

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Tento výrobek obsahuje přísady, které mohou být zakázány některými sportovními organizacemi. Výrobek není určen pro osoby mladší 21 let Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte tento výrobek po dobu delší než 2 měsíce. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud užíváte léky antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizánětlivé léky nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenyletylamin nebo jiné stimulanty. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud máte problémy se srdcem, játry, ledvinami nebo onemocnění štítné žlázy, psychickými poruchami, potíže s močením, cukrovku, vysoký krevní tlak. Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: