19 hodnocení

Metabolic Nutrition Synedrex 45 kapslí

Chcete-li zvýšit energii, snížit hmotnost, snížit tuk a vypadat lépe než kdykoliv předtím, Synedrex® je vaše řešení "jedna kapsle denně". Synedrex je nejsilnější termogenní prostředek na trhu! Složky v jedné malé kapsle Synedrexu poskytují dlouhotrvající účinnou energii, přičemž urychlují metabolismus a odstraňují hlad po celé hodiny. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 248
1 999 Kč –48 % 1 049 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Metabolic Nutrition Synedrex
1 999 Kč –48 %

Synedrex vám dává výhodu, že dosáhnete rychlejší a snadnější dosažení vašich cílů o ztrátě hmotnosti, přičemž budete mít vůli cítit pod kontrolou. *

  • Stimulujte energii s vysokou intenzitou
  • Potlačuje chuť k jídlu 
  • Urychluje hubnutí 
  • Zlepšuje náladu 

Vzhledem k sílu doplňku Synedrex® doporučujeme posoudit vaši toleranci tím, že užíváte 1 kapsli ráno s jídlem.

Nepoužívejte více než 1 kapsli denně a do 12 hodin před spaním. Při užívání doplňku Synedrex konzumujte dostatek vody, protože správná hydratace zlepší výsledky.

UPOZORNĚNÍ A VEDLEJŠÍ ÚČINKY UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Není určeno k použití osobami mladšími 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování denně, proto se tím nezlepší výsledky a vede k nepříznivým účinkům na zdraví. Nepoužívat březí nebo kojící ženy nebo osoby, které mají dříve existující zdravotní stav včetně, ale ne výlučně: vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční arytmie, mrtvice, srdce, ledviny, játra, onemocnění štítné žlázy, porucha záchvatů, psychiatrických problémů, cukrovky, citlivosti na stimulant nebo alergie, zánětu prostaty nebo při užívání jakéhokoli jiného léku (jako je například inhibitor MAO nebo SSRI). Nepoužívejte v kombinaci s jinými stimulanty nebo alkoholem. Pokud se u Vás objeví rychlý srdeční tep, závratě, silná bolest hlavy, dušnost nebo podobné příznaky, okamžitě přestaňte užívat a zavolejte zdravotnického pracovníka. Nepoužívejte s jinými výrobky obsahujícími kofein nebo stimulanty včetně: kávy, čaje, sody a energetických nápojů.

Nepoužívejte Synedrex déle než 60 dní nepřetržitě. Upozornění: Čas od času se na našich webových stránkách mohou vyskytnout chyby při tvorbě cen. Protože jejich ne vždy dokážeme chytit, Supplement Warehouse si vyhrazuje právo odmítnout nebo zrušit jakoukoli objednávku s cenovou chybou. Ohlásíme chybu nejdříve a pak ji lze zrušíme. S popisy a složkami výrobce. Tito výrobci ne vždy aktualizují doplňkový sklad s jakýmikoliv změnami provedenými na svých produktech, takže informace uvedené na produktu nemusí být nejnovějšími seznamů informací a složek. Supplement Warehouse neodpovídá za zastaralé štítky, specifikace nebo obrázky produktů. Zadáte objednávku určenou k odeslání mimo USA, je vaší povinností vědět, co je ve vaší zemi legální nebo nezákonné a vaše doručení je pro vás rizikem.

FDA: Tyto informace nebyly posuzovány zprávou pro potraviny a léčiva. Tento produkt není určen pro diagnostiku, léčbu, léčbu nebo prevenci jakékoliv nemoci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: