5 hodnocení

NOVINKA Insane Labz Strain 30 dávek

Nejnovější mistrovské dílo před tréninkem Insane Labz. STRAIN je jediný předtréninkový trénink na trhu s konopím. STRAIN je formulován tak, aby snižoval bolestivost a pomáhal při regeneraci svalů.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1773
Značka: Insane Labz
1 999 Kč –50 % 999 Kč
Insane Labz Strain Pineapple Express Render JPEG 600 19999 1800x1800
1 999 Kč –50 %

Posuňte své cvičení na vyšší úroveň - pomocí STRAINU
KONOPÍ NALÉVAL ENERGETICKÝ BOOSTER. Nejnovější mistrovské dílo před tréninkem Insane Labz. STRAIN je jediný předtréninkový trénink na trhu s konopím. STRAIN je formulován tak, aby snižoval bolestivost a pomáhal při regeneraci svalů.
VĚDECKĚ PODPORENÉ SLOŽKY. Baleno s plnou dávkou taurinu a tyrosinu, STRAIN zlepšuje vaše spojení mysli a svalů, aby lépe zdůraznilo každého zástupce. STRAIN nejen zvýší duševní jasnost a soustředění, ale je také nabitý beta-alaninem a bezvodým betainem, aby zlepšil fyzický výkon a oddálil svalovou únavu.
Neobsahuje THC, je schválen WADA, bylo prokázáno, že pomáhá urychlit zotavení a snížit zánět a NEBUDE vás dostat vysoko.

Už vás unavuje předtréninková jízda? Stejně tak i šílený chemik. Napjal se na další velkou věc. Z toho, co objevil, by se Willie Nelson začervenal. Šílený chemik brzy představil své nejnovější mistrovské dílo STRAIN s přísadou ochranné známky NextHEMP. NextHEMP se extrahuje z konopí pěstovaného v USA a poté se uzavře do patentované matice biologické dostupnosti pro lepší absorpci do krve. To znamená, že NextHEMP je 20krát biologicky dostupnější než jakýkoli jiný konopný extrakt a umožní výhody registrace čistší a silnější. NextHEMP jednoznačně není psychoaktivní! Šílený chemik ještě nebyl hotový. Zahrnul plnou dávku taurinu, beta-alaninu, bezvodého betainu a aby to doplnil o naši ochrannou známku AMPiberry, aby vše uhladilo. Pokud má snížená bolestivost svalů, zvýšené vylepšení nálady a ostré ostření zní úžasně, vyzvedněte si láhev STRAINU! Kmen má tři úžasné příchutě: Pineapple Express, Tropical Haze a Blueberry Yum Yum. Obsah kofeinu ze všech zdrojů: 150mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: