43 hodnocení

Innovative Labs Hellfire 100 kapslí

Hell Fire® je špičkou amerického trhu v oblasti spalovačů tuků. Složení Hell Fire je obohaceno o formuli Ephedra® extrakt obsahem 150mg na kapsli. První výsledky jsou patrné již po prvním týdnu užívání produktu. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 287
890 Kč –34 % 590 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Innovative Labs Hellfire
890 Kč –34 %

INNOVATIVE LABS HELLFIRE 100 KAPSLÍ

Hell Fire® je špičkou amerického trhu v oblasti spalovačů tuků.

Složení Hell Fire je obohaceno o formuli Ephedra® extrakt s obsahem 150 mg na kapsli.

První výsledky jsou viditelné již po prvním týdnu užívání produktu. Produkt Hell Fire je oblíbený nejen u profesionálních sportovců ale i lidí držících dietu s cílem zhubnout.

Užívali jste jiné tablety na hubnutí? Nebojte se vyzkoušet Hellfire, který vám přinese výsledek již po prvním týdnu užívání. 150 mg bezvodý kofeinu dodá tělu množství energie, urychlí metabolismus a přispěje k rychlejšímu spalování tuků. Tabletky jsou účinné i tehdy, když neprovádíme žádnou fyzickou aktivitu. Určeno su nejen pro začátečníky ale výrazně obohacují i ​​profesionálních atletů a kulturistů, kteří potřebují rychle shodit přebytečná kila.

Hellfire tablety vás nezklamou. Naopak, povzbudí vás a budete se cítit skvěle. 150 mg výtažku Ephedra extraktu a bezvodý kofeinu vám dodá energii, kterou při hubnutí potřebujete. Se správnou stravou a pravidelným pohybem vám tablety pomohou maximalizovat vaši snahu.

Doporučujeme kombinovat se zdravou stravou, pravidelným pitným režimem a vhodnými fitness doplňky jako jsou vitamíny, minerály, Gajner, BCAA drinky či iontové nápoje apod.

Výhody Hellfire:

  • extrémně účinné spalování tuků
  • zvyšuje bdělost a zaostření
  • podporuje euforický pocit
  • reguluje chuť k jídlu
  • dodává dlouhodobý příval energie
  • EU verzia

Složení: Hellfire obsahuje Ephedra® extrakt s obsahem 150 mg efedrinu v jedné tobolce a se silnou kombinací přírodních složek je navržen tak, aby bylo dosaženo maximální účinek při ztrátě hmotnosti v oblastech, kde nejvíce potřebujete zhubnout.

Pomocná látka pro zvýšení vašeho metabolismu a rychlého spalování tuků je kofein 150 mg v jedné tobolce, který je obsažen v pomocných látkách a díky této vyvážené kombinaci přichází k rychlému spalování tuků iu těch lidí, kterým se dosud nedařilo zhubnout.

Doporučené dávkování: 1 kapsli po snídani.

EU verzia! 

Neužívat více než 3 tobolky denně. Užívat max. 8 týdnů.

Výrobce: Innovative Laboratories Diet Labs
Balení: 90 tabllet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: