151 hodnocení

Innovative Laboratories Diet Labs Black Mamba 90 tablet

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zajišťuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 245
890 Kč –45 % 490 Kč
Kategorie: Výprodej
Innovative Laboratories Diet Labs Black Mamba
890 Kč –45 %

INNOVATIVE LABORATORIES BLACK MAMBA 90 KAPSLÍ

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zajišťuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.
Innovative Laboratories o Black Mamba mluví jako o "bez pochyb nejsilnějším stimulantů na trhu". Přestože byl tento produkt původně navržen pro kulturisty, jeho uživateli jsou v současnosti muži i ženy, usilující o zlepšení fyzické zdatnosti ztrátou váhy a nikoli ztrátou svalové hmoty.
Součástí Black Mamba je i Thermo-RX® a výtěžek Senegalu berlandieri, který podle klinické studie urychluje metabolismus o 22% během 45 minut. 

Ostatní aktivní složky obsahují bezvodý kofein, který pomáhá odbourávat tuk a potlačovat hlad. Synefrin HCL je výtažkem z pomerančovníku hořkého, který stejně přispívá k schopnosti spalovat tuk.
Pokud hledáte produkt, který vám umožní dát ze sebe to nejlepší, právě jste ho našli. Black Mamba Hyperrush od Innovative Laboratories Vám dodá energii, přispěje ke zvýšené mentální aktivitě, výrazné ztrátě nadbytečné váhy a výrobce garantuje vysokou kvalitu výrobku. Tento produkt není prvním úspěchem firmy Innovative Laboratories. Výrobce nabízí i jiné špičkové produkty, můžeme zmínit například Hellfire, který se také nachází v naší nabídce. Pokud si zakoupíte produkt tohoto výrobce, můžete si být jisti, že váš doplněk stravy bude skutečně účinkovat. Balení:
90 kapslí
Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem. Ideální je v rámci denního režimu užívat 1 kapsli 40 minut před fyzickou zátěží nebo tréninkem. Výhody produktu: dlouhotrvající příval energie regulace chuti k jídlu rapidně spalování tuků
Možnost kombinovat s jinými doplňky výživy, kreatin, Anabolizéry, vitamíny a minerály apod.
Tento produkt využívá pouze přírodní rostlinné kapsle, které jsou bez živočišných produktů. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 10.4.2021 15:33
Dobrý den toto je americká nebo evropská verze ?? děkuji
Odpovědět
RG Avatar autora 8.8.2021 15:39
Pozor jsem to objednal a bylo to fake